Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Здравейте - спрял съм се на Toyota Rav4 2.0. Моля ако някой е ходил на оглед на тази да сподели?
    http://prikachi.com/images/392/8693392u.jpg

    Много ще съм Ви благодарен ако някой от колегите е ходил на оглед и на други обяви. Моля да ми даде инфо кой не си заслужават и кой да.

    Коментар


    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Привет. Има ли някой от Казанлък да погледне едно возило? Нямам много опит с джиповете. От доста време се оглеждам, но още не съм в клуба.

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Колеги търся съдействие за оглед на автомобил в Berneck, Швейцария. Има ли някой, който да е наблизо и има възможност да направи оглед и детайлни снимки?
        Дела трябват, а не думи.

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          0888 2389 76 Росен. До колкото знам днес ще му купуват кола от там някъде.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Ха, благодаря веднага ще се свържа
            Дела трябват, а не думи.

            Коментар


            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Колеги,имам намерение да взимам малък жип автомат като съм се насочил към Витара .Има ли кой да се отзове за района на София ако си харесам нещо.Не става дума за веднага!
              Диско 300TDI
              Scott Purgatory
              0889 84 6161

              Коментар


              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Здравейте.
                Мога ли да разчитам на някой колега Терановодец да прегледа едно Терано утре в София.Тераното е дълга база 3,0 дизел с т.н проблемен мотор та ми е ще някой по-грамотен в тази насока да го погледне.Намира се на бул.Овча Купел №63 в автосалон.
                Благодаря предварително
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Благодаря,свърших си работата,моля никой да не се ангажира
                  "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                  0878739299

                  Коментар


                  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                    Колеги,имам намерение да взимам малък жип автомат като съм се насочил към Витара .Има ли кой да се отзове за района на София ако си харесам нещо.Не става дума за веднага!
                    Здравейте.
                    Съвет от мен, само 4 степенен след 1995г и задължително смяна на масло на кутията.

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Здравейте и от мен, ще помоля ако има някой от Гоце Делчев и може да помогне с оглед на автомобил да ми пише на личнии да му звънкам

                      Коментар


                      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Здравейте!
                        Във Варна има една Фронтера Б 3.2. Във вторник 27.09 или сряда 28.09 ще ходя да я огледам. Колата се намира на Батак 8. Ако има колега от Варна да дойде и да помогне с огледа ще съм много благодарен. Не съм карал джип до сега, и не знам как да разбера дали 4х4 и раздатката работят коректно. Ако някой колега има желание и възможност моля да ми пише на лично телефона си, за да звънна и се разберем.
                        Предварително благодаря.
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Здравейте!
                          Харесах си следния джип Mitsubishi Pajero 3.0 V6 газ.инж.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pajero.jpg
Прегледи:1
Размер:94.0 КБ
ID:5729576

                          Някой от София има ли възможност да го погледне в какво състояние е, понеже съм във Варна и нямам възможност да отида до София.
                          Благодаря!
                          Последно редактирано от nickbochev; 30-09-16, 06:52. Причина: снимкар вместо линк към търговски сайт
                          Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
                          Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!Nissan Pathfinder Бензинов

                            Привет колеги!
                            Спрял съм се на Нисан Патфаиндер бензин 4.0.Колата се намира в Плевен Авто къща Стил Ауто.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pathfinder.jpg
Прегледи:1
Размер:99.2 КБ
ID:5730065

                            Ако някои колега има възможност да погледне малко по обстойно возилото ще съм много благодарен.
                            От Варна съм и затова моля за помощ.
                            Благодаря предварително на отзовалите се колеги.
                            Последно редактирано от nickbochev; 01-10-16, 17:17. Причина: снимка, вместо линк към търговски сайт

                            Коментар


                            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!Nissan Pathfinder Бензинов

                              Първоначално публикуван от stangista007 Преглед на мнение
                              Привет колеги!
                              Спрял съм се на Нисан Патфаиндер бензин 4.0.Колата се намира в Плевен Авто къща Стил Ауто.

                              Ако някои колега има възможност да погледне малко по обстойно возилото ще съм много благодарен.
                              От Варна съм и затова моля за помощ.
                              Благодаря предварително на отзовалите се колеги.
                              Изглежда много добре. Много детайли са същите като при Инфинити. Нали и то е Нисан...
                              Последно редактирано от nickbochev; 01-10-16, 17:17.
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!Nissan Pathfinder Бензинов

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Изглежда много добре. Много детайли са същите като при Инфинити. Нали и то е Нисан...

                                Дааааа,май по скоро като на другите Патфаиндъри.Но шегата на страна,гледам по снимките изглежда добре нооооо,на живо ако някой мойе нека го погледне и да каже ,би било чудесно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X