Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отстраняване на скърцане при торсионите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отстраняване на скърцане при торсионите

    Много благодаря на rado genev ,че ме успокои относно скърцането в предницата на моята Фероза.Почти съм сигурен ,че е прав-причината е в торсиона.Но какво да направя за да отстраня този ефект/или дефект/?Нямам идея как се процедира с торсиони.Моля,насочете ме и помогнете!
    VENI-VIDI-VICI!

  • #2
    слагаш грес там където скърца
    drive alive

    Коментар


    • #3
      ОК!

      Ще опитам
      VENI-VIDI-VICI!

      Коментар


      • #4
        ДАЙДЕ БЕ БРАТЛЕТА!ДАЙТЕ ИНФО.КАТО ГЛЕДАМ КОЛКО НАРОД ЧЕТЕ,А НИКОЙ НЕ ВЗЕМА ОТНОШЕНИЕ.НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ,ЧЕ МЕЖДУ ВАС НЯМА ЗАПОЗНАТИ С ПРОБЛЕМА.НА МЕН МИ Е ПРОСТЕНО-ПРОФЕСИЯТА МИ Е МНОГО ДАЛЕЧНА,НО ЖЕЛАЯ ДА СЕ "ОГРАМОТЯ"
        VENI-VIDI-VICI!

        Коментар


        • #5
          Грешка-в началото е ХАЙДЕ.
          VENI-VIDI-VICI!

          Коментар


          • #6
            Сигурен ли си, че случая ти не е като този?
            http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=4204
            Торсионите завършват обикновено с шлици, там ще се разхлопа, но да скърца?

            Коментар


            • #7
              Благодаря!Ще го вдигнем и ще го "преслушаме".Дано открием причината щото е досадно.
              VENI-VIDI-VICI!

              Коментар


              • #8
                Ами вдигниго най- сетне и виж проблема . Ако не разбираш отиди до някой по -надежден сервиз. Един поглед на ходовата част не струва кой знае колко. Примерно при мен огледа на преден и заден мост струва 6 лв. с ДДС. Но да питаш дистанционно надали е правилния път, независимо от желанието примерно на Паджеровод да ти помогне.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #9
                  ОК!Абсолютно си прав.
                  VENI-VIDI-VICI!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от dit_dh
                    ДАЙДЕ БЕ БРАТЛЕТА!ДАЙТЕ ИНФО.КАТО ГЛЕДАМ КОЛКО НАРОД ЧЕТЕ,А НИКОЙ НЕ ВЗЕМА ОТНОШЕНИЕ.НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ,ЧЕ МЕЖДУ ВАС НЯМА ЗАПОЗНАТИ С ПРОБЛЕМА.НА МЕН МИ Е ПРОСТЕНО-ПРОФЕСИЯТА МИ Е МНОГО ДАЛЕЧНА,НО ЖЕЛАЯ ДА СЕ "ОГРАМОТЯ"
                    на мен реното ми потропва леко и никой не може да каже от какво е - всичко е здраво, колата е на 5 години /95000км

                    щом няма видима причина, не мисля да я търся - все някога ще си покаже
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      И това е така,стига да не си някъде,където да си псуваш живота.
                      VENI-VIDI-VICI!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X