Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да се познаем на пътя втора част

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

    Първоначално публикуван от sashko Преглед на мнение
    Добре изглежда, но ако джипката се катери, а не се спуска ще е още по-добре
    Сигурно е така, но в случая се спуска .

    Коментар


    • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

      Незнам дали по-добре няма да е примерно гърба да е - спускащият се джип с логото под него - OFFRoad-Bulgaria, а отпреd в ляво да е само емблемата. Мисля , че и двете от една страна е малко множко...
      т.е. първият вариант с добавено лого.
      0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

      Коментар


      • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

        Първоначално публикуван от salex75 Преглед на мнение
        Незнам дали по-добре няма да е примерно гърба да е - спускащият се джип с логото под него - OFFRoad-Bulgaria, а отпреd в ляво да е само емблемата. Мисля , че и двете от една страна е малко множко...
        т.е. първият вариант с добавено лого.
        Ами то първият вариянт е лице/гръб. Според мен ако на гърба има още надписи ще е в повечко.

        Все пак, заедно трябва да го изберем, но колкото по-сложно толкова по-скъпо.

        Коментар


        • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

          Оставям избора на теб и знам , че няма да съжалявам. Тениските , шапките и т.н. ще ни излезнат на по добра цена ако са повечко , така че ще е добре да ти съберем някакви пари предварително за да си СИЛЕН при преговорите....
          0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

          Коментар


          • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

            Първия вариант е перфектен.Искам една xl
            Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
            Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

              Пускам ви една идея която един приятел ми прави за едно лого което така и не се осъществи ако ви хареса ползвайте я.
              Прикачени файлове
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

                Аз предлагам да се определи период за гласуване/мнения/коментари, от около 2 седмици.
                До тогава ще има яснота, в крайна сметка може да се гласува. Аз съм съгласен на всички вариянти.

                По принцип тениските няма да са повече от 10лв. , но пак стигаме до минимална бройка от 100броя.
                После щампата ще се запази и ще могат да се добавят бройки.
                Аз например ще си отделя поне 3, и ако суичера не е много скъп един такъв.

                Очаквам Вашите мнения и препоръки.

                На мен лично вариянт 1 лице+гръб ми харесва.

                Коментар


                • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

                  Когато решим/гласуваме кой вариянт да остане, ще Ви помоля за точните бройки. За момента е рано.

                  А и очаквам да получа проектите на шапките и суичерите.

                  Коментар


                  • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

                    аз съм за катеренето иконата която е предлижил Дявола е подхудяща
                    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                    Коментар


                    • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

                      Здравейте! Когато бъдат готови тениските от къде ще можем да си купим? И да попитам дали някой ще може да ми качи снимка само на логото на форума, защото го търсих къде ли не, но не го намерих. Благодаря предватително!

                      Коментар


                      • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

                        А тази тема видяхте ли?
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=41204&page=12
                        Щом не става дума специално за лого с Мицубиши, ако пишете в нея има шанс да я видят повече хора?
                        Ако искате мога да преместя там постовете?

                        Коментар


                        • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

                          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                          А тази тема видяхте ли?
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=41204&page=12
                          Щом не става дума специално за лого с Мицубиши, ако пишете в нея има шанс да я видят повече хора?
                          Ако искате мога да преместя там постовете?
                          Аз нямам против, нека другите също си кажат мнението.

                          Но аз си мисля че там нещата вече са на "привършване"

                          И си прав, че не са само за MITSUBISHI, така че-давай според мен.

                          Коментар


                          • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

                            Първоначално публикуван от RADI_157 Преглед на мнение
                            Здравейте! Когато бъдат готови тениските от къде ще можем да си купим? И да попитам дали някой ще може да ми качи снимка само на логото на форума, защото го търсих къде ли не, но не го намерих. Благодаря предватително!
                            Ами преди да са готови ще ми трябват все пак размерите Ви, M,L,XL, XXL...т.е няма да са готови преди това.

                            Могат да ти бъдат изпратени с куриер до където се намираш.

                            Коментар


                            • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

                              Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                              аз съм за катеренето иконата която е предлижил Дявола е подхудяща
                              Прав си, но е със жълто, а логото на форума е червено с бяло....не ми се нрави специално на мен.

                              Коментар


                              • До: ТЕНИСКИ С ЛОГОТО

                                Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                                аз съм за катеренето иконата която е предлижил Дявола е подхудяща

                                .........а може да катери и на заден нали

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X