Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

    Темата произлиза от тук:
    Закъсал колега близко до Шумен (на магистралата)!

    Колеги, благодаря ви за оказаната помощ!!!
    Всички са добре, колата е в сервиэ.
    Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.
    Последно редактирано от Peppy; 02-08-08, 18:41.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

  • #2
    До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

    Специализиран е за дизелови автомобили.Няколко пъти съм ходил там за диагностика и ремонт на различни марки МПС-та.Определено съм доволен.Доколкото ми е известно, собственика е преподавател по ДВГ в ТУ-Варна.Лошото е че се чака по седмица за да те вземат.Ама май така е в добрите сервизи.Дано те вредят м/у поръчките.Успех.
    [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

    Коментар


    • #3
      До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

      Дадох там да ми шлайфат коляновия вал на мотора. Като си го взимах шлайфиста каза- Основните лагери са на втори ремонт, биелните са на трети, аксиалните пластини са нормални. Като почнах да го зглобявам, се оказа, че аксиалните пластини са за четвърти ремонт. Верно е, че собственика е преподавател, но не съм го виждал да работи.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

        Колеги може да не е съвсем по темата, ама АМАН. Всеки живеещ във Варна член на клуба поне веднъж сигурно е питал за сервиз, или къде да му направят нещо - включително и аз. Нямам на идея що за сервиз е този, за който пита колегата, но не виждам и някой да е препоръчал друг.

        Бих могъл да си направя 2 скромни извода:
        1. Във Варна няма свестен сервиз;
        2. Свестните майстори се крият, защото имат много работа я по лъскави коли или по коли нов внос от Италия примерно, дето за 1 вечер трябва да направят една кола да върви поне 1 месец (такива неща досега правеха само във Враца и Пазарджик напоследък).

        Как не се намери един специалист от форума да му удари едно рамо на колегата и да му направи поне свястна диагностика.

        Е понеже съм Врачанин с главно "В" някак не възприемам студените хора във Варна. Пък ако искате се сърдете.

        Или както казва колегата GAD Варненци стават само за отсрел на кошути?
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #5
          До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          .........................

          Е понеже съм Врачанин с главно "В" някак не възприемам студените хора във Варна. Пък ако искате се сърдете.

          Или както казва колегата GAD Варненци стават само за отсрел на кошути?
          Колега, да не си пил нещо тази вечер ?
          Много рязко мнение, и неверно разбира се, както всички крайни работи
          Не те познавам като такъв човек.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Колега, да не си пил нещо тази вечер ?
            Много рязко мнение, и неверно разбира се, както всички крайни работи
            Не те познавам като такъв човек.
            Пил, не пил, няма голямо значение. Понякога нещата трябва да се кажат такива каквито са. Не ангажирам никого с това си изказване. Просто такова ми е впечатлението от 19 години живот във Варна.

            Иначе мразя конфронтацията и крайните мнения, сговорчив човек съм.

            Ако съм обидил някого несправедливо, моля за извинение.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #7
              До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

              Нещата Данчо са малко по-особенни. Веднага мога да препоръчам сервиз за тенекийте. Ама Цените на никой няма да му харесат. И точно защото оправят нововноса. Тенекеджията не прилича на човек, ама какви ръце има само. А и за наште джипки трябва да е здраво, а не толкова красиво. За двигатели, в Кортекса правят ремонти всякакви, и гаранция дават, ама като чуеш цената и ще се откажеш. И при Цоков е същото. Всеки иска да сменя нови части, а като дойде ред за нестандартни неща и спичат. За това си правя повечето неща сам.За това не искам да препоръчвам. За Мерцедесови мотори например, Иван от Дружба няма равен. Ама не можеш да се вредиш, а и цената е друга. Натискам го на приятелски начала, като съм на зор, ама ако пратя някой непознат за него, не знам как ще се вреди. Та, всеки си търси някаква дупки да се намести. Пазарна икономика. А нали форума е все пак е за това , да си помагаме.

              Ps. И дай каша най после.
              Последно редактирано от targa; 07-08-08, 08:47.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Ps. И дай каша най после.
                Винаги си добре дошъл! Само не идвай между 12 и 13 часа защото обядвам извън офиса.

                Иначе колегата го дръпнах от сервиза до негови приятели. С това само можах да му помогна.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #9
                  До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

                  Колеги, колегата е закъсал и иска информация, а не съвет как да я използва. Понеже преди месец бях в неговото положение, но до Бургас, моля ви да му дадете информация за добри майстори или сервизи и да оставите финансовата страна на въпроса на него. В много случаи парите са най-несигурното средство за разплата. Благодаря!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

                    Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                    Колеги, колегата е закъсал и иска информация, а не съвет как да я използва. Понеже преди месец бях в неговото положение, но до Бургас, моля ви да му дадете информация за добри майстори или сервизи и да оставите финансовата страна на въпроса на него. В много случаи парите са най-несигурното средство за разплата. Благодаря!
                    Да каже кво и е на колата. Аз откъде да знам. Различните сервизи са добри в различни свери. Това че не си признават е друга тема.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

                      Проблемът започва тук:
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=38092

                      Коментар


                      • #12
                        До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

                        Колеги, благодаря ви за оказаната помощ! Колата е в ,,доверен" сервиз - извозена извън Варна. По отношение на Мотор-Консулт. Не мога да кажа нещо кой знае какво лошо. Това, което бе критично за мен го направиха - приеха колата в петък вечер. От там се започна едно прортакане до сряда, когато чак получих ориентировъчна оферта с части ,,на старо", равностойна на цената за която направих основен ремонт на двигателя с нови части (+ нов турбокомпресор). За съжаление ако имах тази информация по-рано щях да спестя дните в неведение. Вероятна причина за протакането бе ,,липсата на персонал". Иначе самият собственик се държа вежливо и тактично.
                        Последно редактирано от emanuilis; 10-08-08, 19:37.
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • #13
                          До: Моля, споделете мнение за сервиэа ,,Мотор Консулт"-Варна, до эавод Метал.

                          Нали и аз това казвах. Карай. Всичко е добре, когато свършва добре.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X