Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

    А запалката каква е.

    Коментар


    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

      BIC или CLIPPER ......
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

        Уаз469/б Моят уаз преди една седмица харчеше 18/100 в гората и 15/100 на асвалт, по причината че не му беше правенна центровка но преди два дни я направих и сега 13/100 на асвалт 15/100 в гората може и повече!

        Коментар


        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

          Nissan Patrol 2.8tdi-99год.градско-15,с климатик и без климатик не усещам разлика,с колесар и лодка-пак не се усеща а извън града 10.5-11 до 110 км_ч(само с климатика нещо не върви хубаво)
          Поздрави

          Коментар


          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

            Първоначално публикуван от kkaammaazzaa Преглед на мнение
            Уаз469/б Моят уаз преди една седмица харчеше 18/100 в гората и 15/100 на асвалт, по причината че не му беше правенна центровка но преди два дни я направих и сега 13/100 на асвалт 15/100 в гората може и повече!
            Да бе 13/100. Че те от завода производител дават 16/100 среден разход пък ти 13,явно е имало голямо надолнище.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

              За RANGE ROVER 4.6 HSE, градско 20 - 22, на спорт яко каране до 35/100, извънградско само на спорт съм го карал 15/100, нормално каране около 130 - 150, на 200 км/ч - 17 - 18/100, с и без климатик е все едно

              Коментар


              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                А запалката каква е.
                Газов инжекцион "Бертолини"
                ... to be continued

                Коментар


                • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                  Привет на всички
                  докладвам следните бензинови апетити:
                  Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 (по-слабия вариант Power Tech) - София: 22-24 аз, 16-18 жена ми; навън - 16-20 според оборотомера.
                  Toyota Land Cruiser 120 3dr 4,0 V6 - София 18; навън - 20.
                  всички данни - според компютърчетата им.
                  Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                  Коментар


                  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                    Туарег R5 TDI 174 к.с. на 160 км (още е нов и ме убеждават че докат се разработи е нормално да похарчва малко повече) 12,5-13/100 градско нафта. Извън града още не съм я пробвал

                    Коментар


                    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                      Първоначално публикуван от SLAF Преглед на мнение
                      Туарег R5 TDI 174 к.с. на 160 км (още е нов и ме убеждават че докат се разработи е нормално да похарчва малко повече) 12,5-13/100 градско нафта. Извън града още не съм я пробвал
                      Че туй много ли е?!!!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                        Бе кат се има впредвид че още е нов и ме е шубе да го ръчкам а харчи толко смятай кат се разработи и го сръчкам в ребрата колко би харчил

                        Коментар


                        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                          Първоначално публикуван от SLAF Преглед на мнение
                          Бе кат се има впредвид че още е нов и ме е шубе да го ръчкам а харчи толко смятай кат се разработи и го сръчкам в ребрата колко би харчил
                          Разхода е винаги пряко свързан с натискането на педала!
                          Ама въпроса е къде в София можеш да го натиснеш тоя педал! Нафтата изгаря основно в задръстванията!!
                          Градското не е никакъв критерии! В събота и неделя в София ще ти харчи с 2-3 литра по-малко!!
                          Като го изкараш извънградско на дълъг път напиши!! Мисля, че ще паднеш под 10!!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                            Бе аз тоя педал го натискам кат хлебарка у пода така че не очаквам да харчи малко
                            Нямам време сега но при първото излизане от София ще пиша какъв е разхода
                            А за уикендите си напълно прав - софиянци са по родните си места И се кара спокойно

                            Коментар


                            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                              Дайхатсу Фероза
                              извън градско - 8л/100
                              градско - 10л/100 (бензин) през лятото, сега ще видя колко е през зимата.

                              Коментар


                              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                                Днес засякох и мойта-VITARA 2.0 W6,с гуми 215/65/16
                                градско+малка разходка по черен път-12 на 100км.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X