Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

    Opel Frontera 2.2ТДИ къса база
    -градско 8-9.5/100км
    -извънградско 6-6.5/100км

    Коментар


    • До: Фронтера 2.0

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Фронтера 2.0 къса база бензин/газ

      12 градско / 13 зима
      11 извън

      4х4 - 13-14

      говориме за Газ на бензин с литър отдолу.
      моя Фронтер е горе долу същия на разход само дето зимата го качвам до 15 градско с тия задръствания
      който може го може,който не може седи и наблюдава 8) 0889992228

      Коментар


      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

        Исузу трупер 3.0 дти с автоматични скорости, дълга база.
        С малък караван 1т и скорост до 110 км/ч, под 11л/100км (по-точно 10,8л/100км).
        Празен извън града никога по-малко от 9л/100км.
        Празен извън града на пълна газ 18л/100км.
        В града м/у 11 и 13л/100км при спокойно каране.

        Коментар


        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

          Рено Колеос, 2.0 dCi , 175 коня, ръчна скоростна кутия

          Градско 8.8/100 без клима с 9.0/100
          Извънградско 6.6/100 без клима с 6.8/100
          Оффроуд:Не е тестван-жал ми е за боята.

          Учудващо е, че това прасе под капак ми яде толкова малко-направо се изумих.
          Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

          Коментар


          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

            Привет,

            колегата Dino предложи да помага с обновяването на таблицата (която бях започнал да обновявам през по-големи интервали), за което сърдечно му благодаря!!!

            Таблицата: http://spreadsheets.google.com/pub?k...-1hKB4WQ&hl=en

            Коментар


            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

              Ее нямаше нужда чак толкова де. Ще се изчервя...
              Когато имам свободно време ще добавям с удоволствие. Благодаря Ви много колега.
              Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
              Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
              Volkswagen Bora AKL

              Коментар


              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                Здравейте колеги.АЗ карам suzuki jimny и разхода в града ми е 10,извънградско-8.Лично на мен ми се струва множко за 1.3 бензин.Явно десният крак ми натежава или просто така ми се струва.

                Коментар


                • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                  Range Rover 2.5 DSE 2000 година автоматик - дизел
                  1.градско:
                  ---лято-12.5-14.8 според това дали го карам нощем или в задръствания но средно 13.8л/100км
                  ---зима 14.0-19.8 според това дали го карам нощем или в задръствания но средно 15.8/100км
                  2. извънградско
                  --- зима и лято 9.8л/100км със 100 постоянно
                  10.2-10.8 със 120 -140км/час
                  с климатик 10.5л/100км със 110-130км/час

                  Абе като цяло си е харчилка, ама да не забравяме че те тежи 2200 килограма празен и е постоянно зацепен предния мост което допълнително утежнява вървежа и за да върви трябва да има "лапаница".Но пък за сметка е мн сигурен и ако стане нещо недай си боже е доста по сигурен от едно ауди1.9ТДИ което харчи извън града 4.8л/100.

                  Коментар


                  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                    Първоначално публикуван от Благо Преглед на мнение
                    Знаех Че звучи невероятно но това е самата истина приятели.За извън градското- 7.5л говорим за скорост неповече от -120км Надявам се някои който кара същото Терано 3.0 2002г да сподели.

                    Здравейте,

                    Карам Терано 2 с мотор 2.7 и ми дава разход 7.5 - 8 извън градско и 8-9 градско.
                    знам че ниакои от вас ще се изсмеят ама един ДАП-аджия ми сподели вярната формула за нисък разход ( пробвано е на Форд Ескорт 1.8 дизел и на Тераното.

                    и той е:
                    1 л - Двутактово масло се сипва в резервоара,
                    5 л. бензин 95
                    и до горе с нафта

                    Маслото смазва помпата
                    бензина дига октана
                    а нафтата всички знаем за какво ни е

                    За зимата е много подходяща тази смес.

                    П.П. Моля да ме извините ако вече е дискутирана тази мешаница на горива.
                    VW Touareg R5 2005
                    Ford Ranger 2.5 Double Cab 2005 Х 2 PC
                    Ford Everest 2,5 2006
                    Крис

                    Коментар


                    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                      Мойта,както обикновенно е най-лакома!Освен,ако някои колеги не дават разход на 50км.
                      Toyota LJ-70 с гуми 225/75/16(шосейни),двигател 2.4ТД,86 к.с.:
                      грАДСКО в София,или извънградско със скорост 100км./ч-твърдо 10л.-тва е положението!В началото я настъпвах повече,и се надбягвах на светофарите,а извън града я карах със 110км./ч-тогава гореше точно 11л./100км.
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                        Сузуки Витара 1.6 8v тракторни гуми,20 на 100 в гората.В града и извън града не се кара
                        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                        Коментар


                        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                          Първоначално публикуван от Stanio/ Преглед на мнение
                          Рено Колеос, 2.0 dCi , 175 коня, ръчна скоростна кутия

                          Градско 8.8/100 без клима с 9.0/100
                          Извънградско 6.6/100 без клима с 6.8/100
                          Оффроуд:Не е тестван-жал ми е за боята.

                          Учудващо е, че това прасе под капак ми яде толкова малко-направо се изумих.
                          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                          Рено Колеос 4х4 2.0 Дизел 150 к.с АТ - извънградско 7-8; градско 11-12; магистрала 8-9

                          Навъртях му 3000км. и при бавно каране (до 90км/ч) стигна до 5.9 на компютъра, но реалността до сега е 7.6 за всички зареждания

                          Моят започна бавно но уверено да си вдига разхода (може би магистралите и градското му идват в повече), но сега вече е над 8 средно

                          Коментар


                          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение

                            Моят започна бавно но уверено да си вдига разхода (може би магистралите и градското му идват в повече), но сега вече е над 8 средно
                            По принцип автомата си харчи повече от ръчката колега. Така ми казаха като си взимах моя, така ти казвам и аз сега.Иначе не съм си играл, за да видя до колко ще падне разхода му.
                            Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

                            Коментар


                            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                              Suzuki Grand vitara 2000.diesel\87hp. градско 9\100,изв.7.5-8.5\100.Скорост max. до 120км.
                              grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

                              Коментар


                              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                                Jeep Cherokee 4.0l,производство 1999год.,автоматик,гуми BFG-AT-235/75/15,на извънградско с цел икономично каране до 100км/ч.~12л/100км.Градско-17л/100 и нагоре стига да искаш.Предстои газификация*вероятно*с AG-ZENIT и тогава ще видим..
                                Последно редактирано от Злой; 16-06-09, 20:26.
                                Mercedes-Benz - M-class (W164) - ML 550 (388 Hp) 2008
                                Mercedes-Benz - Е-class (W211) - 4matic (224 Hp) 2008

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X