Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Форд Рейнджър 2,5 ТД с интеркулър

    -градско(София) - 12,5л/100 км
    -извънградско - 100-120км - 9,5-10л/100км
    -извънградско - 140-150км (с 500 кг товар)- 14,5л/100км

    Гуми 31/10,5/15 BF Goodrich TA (в момента)

    Със оригиналните гуми (265/70/15 Bridgestone Dueller H/T)разхода е същия

    Нормален ли е според вас (някакви образи ми казват че харчел 9-10/100 макс.) разхода?

    Офтопик: Дали не му идват големи АТ-тата
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • Срам ме е да кажа...
      Аро 10, 1.4, карбуратор
      Градско 30/100, '92 от OMV
      Извънградско още не съм го карал.
      Гуми 175R14, зимни, италиански регенерат.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • РР Класик 2.5 ВМ 1990 година.Постоянно зацепено 4х4градско10 и извън градско пак 10 на сто.Джипът го взех преди 2 месеца и още не съм пробвал офф роут,затова нямам наблюдения колко гори там.

        Коментар


        • Лада Нива газ- 14 литра газ на 100км смесено,бензин 12литра, Газ- 69 бензин 18 смесено.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от fanatic
            Първоначално публикуван от Злой
            Имам предвид бензин , газ не искам да слагам , един Троппер вече ми изгоря заради газова уредба
            хихихи и как стана тоя номер? накладе си огън в багажника? разкажи повече може да е интерено да не ни се случи и на нас?
            Никак не е смешно , брато . Имах проблем с бутилка , не щеше да се пълни нормално . Та отидох на един сервиз в Плевен , и без да ми попълнят клиентска карта пратиха един идиот да ми източи бутилката . Понеже не му се занимаваше , вместо да я източи направо от бутилката , която беше на място на резервоара , той почнал да я източва през тръба която влиза в разширителя......... А струя от газ сочеше точно аккамулатора . Облак ли стана , нещо друго ли даде на късо , факла беше много готина . 6 пожарогаситела и сума ти други лайна , ама джипката си замина.................
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Злой
              Първоначално публикуван от fanatic
              Първоначално публикуван от Злой
              Имам предвид бензин , газ не искам да слагам , един Троппер вече ми изгоря заради газова уредба
              хихихи и как стана тоя номер? накладе си огън в багажника? разкажи повече може да е интерено да не ни се случи и на нас?
              Никак не е смешно , брато . Имах проблем с бутилка , не щеше да се пълни нормално . Та отидох на един сервиз в Плевен , и без да ми попълнят клиентска карта пратиха един идиот да ми източи бутилката . Понеже не му се занимаваше , вместо да я източи направо от бутилката , която беше на място на резервоара , той почнал да я източва през тръба която влиза в разширителя......... А струя от газ сочеше точно аккамулатора . Облак ли стана , нещо друго ли даде на късо , факла беше много готина . 6 пожарогаситела и сума ти други лайна , ама джипката си замина.................
              ЕБАТИ ИДИОТА сори за смеха помислих че се базикаш щото е почти невъзможно да стане този номер освен ако няма някой такъв тъпанар! и после кво уби ли го? или ти поправиха колата без пари? или и двете?
              no signature no problems

              Коментар


              • Пет хилки аут , нали ти казах че не попълниха клиентска карта . А и бях толкова близко да утрепя някой , че хванах кучето и се прибрах в къщи , да се напия на спокойствие и да помисля какво да правя . После реших че разправия не струва , отгоре на всичко нямах и каско , а колата я прехвърлих при покупка на стойност 1000 лева , и така........ А и реших че ще полесно да спечеля пари за друг таралясник , отколкото да се трепя по съдилища .
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • лелеле направо ми стана кофти надявам се да изкараш много пари за много коли....
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • тоя ка...ут поне веждите опърли ли си?
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • тоя капут подскачаше наоколо и врещеше леле-мале , кво стана!?
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • Мисля че вече е минало доста време за да те заподозрят, така че сега е момента да им драснеш клечката на сервиза
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • Направо се замислих как да си осигуря алибито . За всеки случай Лошото че ще съсипя живота на доста хора дето нямат нищо общо със случая . Идея да потърся "отговорност" лично от капута ми допада повече . Ще е по-справедливо...........
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • Младежи, темата не беше ли на кой колко му харчи "джипката" или аз бъркам нещо
                            има си "общи" и други подобни теми, не "оспамвайте" темата защото на мен лично ми е интересно на кой колко (ама реално) му харчи колата

                            Коментар


                            • Да де, ама доста малко хора си признават колко им харчат джипките!

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от disem
                                Да де, ама доста малко хора си признават колко им харчат джипките!
                                не на всички джипки им е "срамен" разхода...
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X