Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Моята УАЗка 469 с двигател 24 на газ извънградско 14л. градско 20л. на 100км. При хард разходка 30л.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
      Моята УАЗка 469 с двигател 24 на газ извънградско 14л. градско 20л. на 100км. При хард разходка 30л.
      Завиждам ти ...аз до село / Санданско по Е79 / под 20 не мога да го сваля.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Този разход е със 70км.в час.
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Имах УАЗ-ка (виждали са я в Драката) с двигател 2,9 л, на която разходът на газ е падал до 13 л (зимно време) по път със скорост до 80 км/ч.
          БИО пчелен мед и пчелни продукти
          0888 66 59 73

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Първоначално публикуван от inp Преглед на мнение
            Имах УАЗ-ка (виждали са я в Драката) с двигател 2,9 л, на която разходът на газ е падал до 13 л (зимно време) по път със скорост до 80 км/ч.
            В това село ли санданско / на аватара ми / ?
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              В това село ли санданско / на аватара ми / ?
              Да, Сашо. Даже си погледнах записките засеченият разход дори е 12,6 на 100.
              А иначе при каране из района над Палат, Велюшец, Божаница разходът е бил около 20.
              БИО пчелен мед и пчелни продукти
              0888 66 59 73

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                Моята УАЗка 469 с двигател 24 на газ извънградско 14л. градско 20л. на 100км. При хард разходка 30л.
                Градското в София ли е? При хард разходка съм от 35 до 50+(по-често е 35 л/100 км). Преди ми е давал среден разход от 50 л/100 км, НО ЗАДЪРЖАХА И СПИРАЧКИТЕ! Със сигурност имам някакви и други причини за завишения разход при УАЗа, но истината е, че ПРИ МЕН И ВСИЧКИ ДРУГИ АВТОМОБИЛИ ХАРЧАТ ПОВЕЧЕ ОТ ЗАЯВЕНОТО ОТ ДРУГИ ВОДАЧИ ЗА СЪЩИЯ МОДЕЛ... Знам се с един "Андрешко", който притежава и една Фиеста - харчела му 7л/100км газ в София, в трафика (ако обикаля околовръстното нощем след 01:00 часа - съгласен съм) - за такива се връзвам на ключове, ама не искат! Пълним догоре и тръгваме да обикалямееееее...

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Първоначално публикуван от TLC HDJ 80 Преглед на мнение
                  и една Фиеста - харчела му 7л/100км газ в София, в трафика (ако обикаля околовръстното нощем след 01:00 часа - съгласен съм) .
                  Преди 20 години имах уно 1000 кубика, харчеше 7-8 газ градско, ама пътувах в 6'00 и в 22'30.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Аз и сега имам пунто 94 набор 1.1 на газ дето гори 10 на 100 в София.И така всеки ден последните 6 години.А колата не е като да не върти поне по 100 километра всеки ден градско по работа из целия град.Ама от кола до кола и шофьор до шофьор разлики много.
                    А иначе ако имах рахит дето ми гори 50 на 100 отдавна да съм го запалил ритуално насред ливадите до нас.Лично мнение.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                      Аз и сега имам пунто 94 набор 1.1 на газ дето гори 10 на 100 в София.И така всеки ден последните 6 години.А колата не е като да не върти поне по 100 километра всеки ден градско по работа из целия град.Ама от кола до кола и шофьор до шофьор разлики много.
                      А иначе ако имах рахит дето ми гори 50 на 100 отдавна да съм го запалил ритуално насред ливадите до нас.Лично мнение.
                      Съгласен съм с теб, за паленето насред ливадите за харчещи "рахити" 50 л/100 км! Но ТЕ, УЖАСКИТЕ са лек(балсам) за нас, болните по ТЯХ! Голяма част от нас нямаме само УЖАСКИ!!! Със сигурност някой от нас(от притежателите на УЖАСКИ) имат и по-добри, и по-малко харчещи от други, които нямат, И УЖАСКИ.

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Паджеро 2.8 1998г.
                        - извънградско някъде към 9/100, скорост никога повече от 80-90 км/ч
                        - градско не знам, в града почти не се кара.
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Имам Terracan 2,9L 150hp 2002-ра година с ръчни скорости. След изминати 6000км вече мога да кажа, че градския му разход е между 10 и 11л/100км. Извънградския не съм успявал да го сваля под 7,5л/100км. Това е само на задно предаване и с лекичко каране. Извън града до 120км/час.

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            Първоначално публикуван от petrashkov Преглед на мнение
                            Имам Terracan 2,9L 150hp 2002-ра година с ръчни скорости. След изминати 6000км вече мога да кажа, че градския му разход е между 10 и 11л/100км. Извънградския не съм успявал да го сваля под 7,5л/100км. Това е само на задно предаване и с лекичко каране. Извън града до 120км/час.

                            Ако това ти е софийски разход, в пикови часове е повече от добре. То и извънградския ти е добър.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170810_145137.jpg
Прегледи:1
Размер:263.5 КБ
ID:5778291

                              Мл 420 цди
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Хюндай Ix35, 136 коня, ръчка, 4Х4 - от Германия до София около 1800км, със 120-130км по магистралите, с двама човека и натоварен багажник, разход 7.3л/100км.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X