Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Ей не споделихте разхода на масло, магистрално и градско
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
      Ей не споделихте разхода на масло, магистрално и градско
      9.5-11л./15-20К, или когато го сменявам.
      От миналата година до сега съм долял 2л за 10К, но имам як теч който трябва да се оправи.

      Те ти снимка на километража от миналата събота:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15050416287220.jpg
Прегледи:1
Размер:504.2 КБ
ID:5765879

      Гагич, Гагич, Гагич, демек, очаквам включване и от Гагич.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Фронтера 2.4 ДБ ,със стария изпарител 13-14 /100 -газ ,от 2 седмици с новия не съм засичал точно ,но с 20 километра и кусур повече на същото каране ,късо -смесено.14 ми дава до морето със 120-130 ,на връщане и до 140.С новия изпарител газта се гали със стария си понатисках до средата.Масло на 5000км.-250-300гр. ,което за 288 000 си е нищо.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          "Гробищарката" 3.3газ(основно)/бензин. София - Карлово подбалканска 18/100 газ по "ОМВ" стартово, 16/100 "Шел"там. Обратно през Пловдив и "Тракия" 13/100 "Лук", финално 12.8/100 на "кварталната бакалия"........щ`о ли си мисля, че някъде ми надписваха яко
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            Фронтера 2.4 ДБ ,със стария изпарител 13-14 /100 -газ ,от 2 седмици с новия не съм засичал точно ,но с 20 километра и кусур повече на същото каране ,късо -смесено.14 ми дава до морето със 120-130 ,на връщане и до 140.С новия изпарител газта се гали със стария си понатисках до средата.Масло на 5000км.-250-300гр. ,което за 288 000 си е нищо.
            Което би трябвало да е 14-15лв/100км предвид цените на газта.

            На мен при разход 9 ми е също 15лв/100км на колонка.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              "Гробищарката" 3.3газ(основно)/бензин. София - Карлово подбалканска 18/100 газ по "ОМВ" стартово, 16/100 "Шел"там. Обратно през Пловдив и "Тракия" 13/100 "Лук", финално 12.8/100 на "кварталната бакалия"........щ`о ли си мисля, че някъде ми надписваха яко
              Ти както си я подкарал прогресивно надолу накрая трябва да отвориш газостанция.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Тиа да ги маанеш.Некви беа отворили бензиностанциа в Израел.Е , с щанга , ма па са по малко ядовете , отколкото да си отвориш официално в БГ
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Еми за това нищо не отваряш, и просто си продаваш.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • Re: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Тойота Ярис 1.3. Харчи градско около 7.5 с климатика 8, като ви чета разходите направо ще я хвърля и ще кажа на шефа да ми купи джип.

                    Коментар


                    • От: Re: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Тойота Ярис 1.3. Харчи градско около 7.5 с климатика 8, като ви чета разходите направо ще я хвърля и ще кажа на шефа да ми купи джип.
                      Имаме си такава служебна,ама и никой не я жали.
                      А кой ще и гледа и разхода,нали е служебна.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Пенчо говори за нещо около 8 градско, а по магистрала съм го изпреварвал, като си караше с около 120..
                        Той говори и да не се натиска спирачката ако може... Така че не е подходящ пример.
                        Аз като знам как съм го карал, и даде малко над 9/100, със сигурност ако си поставя за цел мога да гоня разхода на Пенчо.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Като стане по-студено разхода на всички по-стари и прости концепции които са без динамични корекции може да падне.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            Аха.Щот може и да не тръгнат!
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              Аха.Щот може и да не тръгнат!
                              Щом казваш, все пак ти си професионалиста.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Като стане по-студено разхода на всички по-стари и прости концепции които са без динамични корекции може да падне.
                                НЕма начин да падне. Даже ще е късмет ако се не вдигне.
                                Корекции или без, мотора си е на същия принцип.
                                Единствения двигател, който съм чул че му се вдига КПД при ниски температури е Газовата турбина.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X