Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    "Гробищарката" 3.3газ(основно)/бензин. София - Карлово подбалканска 18/100 газ по "ОМВ" стартово, 16/100 "Шел"там. Обратно през Пловдив и "Тракия" 13/100 "Лук", финално 12.8/100 на "кварталната бакалия"........щ`о ли си мисля, че някъде ми надписваха яко
    Ти както си я подкарал прогресивно надолу накрая трябва да отвориш газостанция.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Тиа да ги маанеш.Некви беа отворили бензиностанциа в Израел.Е , с щанга , ма па са по малко ядовете , отколкото да си отвориш официално в БГ
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Еми за това нищо не отваряш, и просто си продаваш.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • Re: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Тойота Ярис 1.3. Харчи градско около 7.5 с климатика 8, като ви чета разходите направо ще я хвърля и ще кажа на шефа да ми купи джип.

          Коментар


          • От: Re: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            Тойота Ярис 1.3. Харчи градско около 7.5 с климатика 8, като ви чета разходите направо ще я хвърля и ще кажа на шефа да ми купи джип.
            Имаме си такава служебна,ама и никой не я жали.
            А кой ще и гледа и разхода,нали е служебна.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Пенчо говори за нещо около 8 градско, а по магистрала съм го изпреварвал, като си караше с около 120..
              Той говори и да не се натиска спирачката ако може... Така че не е подходящ пример.
              Аз като знам как съм го карал, и даде малко над 9/100, със сигурност ако си поставя за цел мога да гоня разхода на Пенчо.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Като стане по-студено разхода на всички по-стари и прости концепции които са без динамични корекции може да падне.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Аха.Щот може и да не тръгнат!
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Аха.Щот може и да не тръгнат!
                    Щом казваш, все пак ти си професионалиста.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Като стане по-студено разхода на всички по-стари и прости концепции които са без динамични корекции може да падне.
                      НЕма начин да падне. Даже ще е късмет ако се не вдигне.
                      Корекции или без, мотора си е на същия принцип.
                      Единствения двигател, който съм чул че му се вдига КПД при ниски температури е Газовата турбина.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Като беше 30+°С в София по напечените асфалтови кръстовища трябваше бая да го настъпвам за да върви. В момента в който мина Бояна и по-нагоре, примерно, си тръгваше нормално и без повече газ. Така е и при под 20°С, което мисля е нормално за дърт атмосферен дизел.
                        Дали съм прав, скоро ще се разбере.
                        ... е, не очаквам 5/100.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Range Rover Sport, 2.7tdi, 2008 - 8.5 l/100 при 130 km/h, по магистралата от Атина до София. Само на няколко изкачвания качи до 8.6 l/100

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RRover-Разход.JPG
Прегледи:2
Размер:296.5 КБ
ID:5765899

                          По селските шосета беше 8.7-8.9 l/100.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            На какви обороти е на 130? На мен теракана извънградско с тази скорост ми да ва същият разход. Градско варира 13-16, но там често газта е on-off.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              На бензиностанцията се разбира разхода, на тез компютри вяра не може да се има

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                                На какви обороти е на 130? ...
                                2100 об/мин.
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X