Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Suzuki Grand Vitara 2.5 V6 144к
    бензин/газ
    градско 14,5 - 17 / 100 газ
    извънградско 90-100 км/ч - 12,5/100 газ
    Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
    Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

    Коментар


    • От: Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

      Първоначално публикуван от ramar Преглед на мнение
      Terrano II 2.7 TDI(147 к.с -чип) градско, извънградско,магисртала 130-140км/ч,климатик,без климатик- все едно и също -10.5л/100км
      на 4x4 незнам.

      ..............

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Volvo xc90 2007г. 2.4d5, 185 к.с., гуми 235/60/18, градско -12/100, на дълго до 140 км/ч- 10/100.

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Steyr Puch Pinzgauer 710M - горско-градско харчи към 30л/100км. за разход на дълго няма данни .
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Първоначално публикуван от pangelov1 Преглед на мнение
            Volvo xc90 2007г. 2.4d5, 185 к.с., гуми 235/60/18, градско -12/100, на дълго до 140 км/ч- 10/100.
            Градското в кой град е?
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Машината от подписа ми за 20 000км+++ така и не даде повече от 18/100 газ, но за мое съжаление почти не пада и под 16 газ. Един път с оффроуд каране даде 22/100, и един път за морето 14 газ. От там на татък 16-18/100 е постоянния разход. Като цяло за това което ми дава съм пре доволен.

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Предполагам само извън градско караш?
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Ми не, доста карам и София град. Нещо чудно ли казах? Винаги сипва 60,50 до 62 литра, никога не гасне на под 330км като стига често до 360км изминати. Това на стандартен размер гуми.

                  Преди да оправя и карам джипа няколко пъти ми беше казано че не върви, и гори повече от 4,7. Та щом този гори толкова сега си представи колко икономичен е 8-ка. Аз съм говорил с един колега с 4,7 и той каза среден 24л газ. Срещал съм и тук твърдения че 4,7 е по икономичен.

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                    Порше кайен с 2013г. 14.55л/100км среден разход , като най-ниския , който съм постигал е 11.5 , а най-високия 18.6 ( разход за целия резервоар) . Разхода при мен варира според бензина с около 1.5-2 литра , като с шел в пауър рейсинг разхода е най-нисък ,а с масовия 95 е както казах поне 1.5 литра по-висок. Сравнението на горивата съм го правил по един и същи маршрут , който минавам почти всяка седмица 1100км е и карам винаги с еднаква скорост 70% съм на автопилот. Имам и ГАЗ 69 ама нямам представа колко гори мисля , че е около 20 .
                    А по колко масло се долива, че преди години пътувахме 3 коли до Швейцария на ски... Едната беше Кайен турбо - на всеки 500км спираше да напълни резервоара и да капне по 1л масло
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      2.4 ОФА дълга 13-14 газ за зимата ,през лятото горе-долу пак така.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                        Ми не, доста карам и София град. Нещо чудно ли казах? Винаги сипва 60,50 до 62 литра, никога не гасне на под 330км като стига често до 360км изминати. Това на стандартен размер гуми.

                        Преди да оправя и карам джипа няколко пъти ми беше казано че не върви, и гори повече от 4,7. Та щом този гори толкова сега си представи колко икономичен е 8-ка. Аз съм говорил с един колега с 4,7 и той каза среден 24л газ. Срещал съм и тук твърдения че 4,7 е по икономичен.
                        На мен ми е чудно. Даже не конкретно за твоя джип или марката, а че е постижим в условията на софийското градско, където би било по-правилно да се отчита на моточас, а не на км. Аз карам баничарка на газ, която доближава тия стойности, ако се завираш предимно по централката част. Нещата почват да изглеждат малко по-нормално, ако се поозва предимно Околовръстното, Северната тангента или Цариградско извън пиковите часове. И всичко това при положение, че на извънградски път до около 100 км/ч, тази кола харчи около 7. За това ми е чудно.
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          На мен ми е чудно. Даже не конкретно за твоя джип или марката, а че е постижим в условията на софийското градско, където би било по-правилно да се отчита на моточас, а не на км. Аз карам баничарка на газ, която доближава тия стойности, ако се завираш предимно по централката част. Нещата почват да изглеждат малко по-нормално, ако се поозва предимно Околовръстното, Северната тангента или Цариградско извън пиковите часове. И всичко това при положение, че на извънградски път до около 100 км/ч, тази кола харчи около 7. За това ми е чудно.
                          Ами нормално.
                          Преди 7-8г. имах за 2-3 месеца Пасат като гагичовия, но 1.8 с газ.
                          На дълго 7-8, на градско 13-14, като беше нещо около пролетно-летният сезон.

                          За градско е по-добре печка.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            Grand cherokee 2.7cdi - 16.5 смесено нямам представа колко е градско, извънградско и кърско.

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              2.2 ОФА дълга 16колограма метан сиреч 18лева 200километра с платформа много рядко без градско много ли е ?

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Преди 7-8г. имах за 2-3 месеца Пасат като гагичовия, но 1.8 с газ.
                                Гагич нЕма пасат. Еди Рангелов му намери мющерия.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X