Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Опел Фронтера А 2.2 , газ
    извънградско 11-12/100
    градско 17/100
    Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Варна-Монтана-Видин-Монтана-Варна - 3.0CRD Гранд Чероки с 4 човека и препълнен багажник (+50л вино и 10л ракия ) - 8.1л/100км...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Сузуки Витара 1,6 8кл 93г 9/100 газ извън градско. Това е реален разход, не мечтан! Зимата в града 16-17 пак газ.
        jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Тойота LC80 1HZ на около 800000км - 22/100 дизел (само горски пътища). Кеф цена нема.
          LZ1GIB
          TOYOTA HZJ80,
          TOYOTA LC150

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Направо не можах да повярвам на разхода на ЛРД2, при голямо натоварване извънградско 9л-100км дизел, а аз очаквах 12-14литра. Направо с кеф да си караш

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Норми за разход на гориво:
              http://www.vn.government.bg/stranici...NI%20NORMI.pdf
              Полезно е за тези, които ходят командировки с лични коли.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • Re: От: Re: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Първоначално публикуван от dsx500 Преглед на мнение
                Много... офроъд или просто градско?
                Моят е 2.5 TD и смесено градско/извънградско/планини държи 9.8/100, без да му давам зор естествено.
                Това е било през зима градско 4по4. Вече е на 13 градско. Магистрала 11
                o89 sedem sedem 33 986

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Норми за разход на гориво:
                  http://www.vn.government.bg/stranici...NI%20NORMI.pdf
                  Полезно е за тези, които ходят командировки с лични коли.
                  Тия май са до 95-а....
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Suzuki Vitara V6 2.0 automatic с газов инжекцион. На газ чисто градско ми гори 15-16, Извънградско 11,5, зимата градско на сняг стигна 28/100. На бензин нямам точни наблудения.

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Дискавари 300tdi извън града около 8.5 - 9
                      Дискавари 2 тд5 пак извън града 10

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        При мен се получи.......шантаво!!!Принципно извънградско си карам до 120.И ми дава разход около 16-16,5.Е...да ама ми се наложи да карам с 140-145 примерно и за голямо учудване разхода бе....16-16,5 !!!Не че не е изгодно ама що така!?!?По един и същ маршрут..........
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Здравейте,

                          Преди всичко искам да честитя Националния празник, както и да поздравя именниците.
                          Вчера направих първо зареждане на джипката. Изминати 355 км. От тях 130 км. са градско, 210 км. извънградско, 15 км. по черен път на места с използвани бавни скорости. Заредих 47 литра бензин, което прави разход от 13,2л./100 км.
                          Джипа е Опел Фронтера А КБ, 2.0

                          Поздрави,
                          Ники
                          Николай Савов
                          Опел Фронтера А КБ, 2.0
                          +359885 07 00 92

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            Да споделя и аз,за моето Santa Fe SM 2.0crdi 113hp. 2004 90%извън и 10%градско 7.5л,като по магистралата с 120-140км/ч.
                            Поздрави.
                            Santa Fe 2.0crdi 4wd 113hp 2004

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                              При мен се получи.......шантаво!!!Принципно извънградско си карам до 120.И ми дава разход около 16-16,5.Е...да ама ми се наложи да карам с 140-145 примерно и за голямо учудване разхода бе....16-16,5 !!!Не че не е изгодно ама що така!?!?По един и същ маршрут..........
                              Предполагам говориш за LPG /LOVATO/. Много добър разход за 4,7 на газ! Аз толкова никога не успявам да докарам. Минимума ми е 17/100. Сигурно е и до газово /аз съм с 2 изпарителя/, настройките и... тежеста на десния сандал.
                              За разхода мисля, че усещането ти е измамно, защото най-вероятно налягането на колонката в газаджиницата е било по-ниско и не са успели да ти натъпчат колкото прединия път = уж по-нисък разход...
                              Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Първоначално публикуван от AAF Преглед на мнение
                                Предполагам говориш за LPG /LOVATO/. Много добър разход за 4,7 на газ! Аз толкова никога не успявам да докарам. Минимума ми е 17/100. Сигурно е и до газово /аз съм с 2 изпарителя/, настройките и... тежеста на десния сандал.
                                За разхода мисля, че усещането ти е измамно, защото най-вероятно налягането на колонката в газаджиницата е било по-ниско и не са успели да ти натъпчат колкото прединия път = уж по-нисък разход...
                                LPG = Liquid Petroleum Gaz. Превеждам: Втечнен нефен газ. Течностите имат относително еднакъв обем независимо от налягането.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X