Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Първоначално публикуван от Angel / Reny Преглед на мнение
    Фронтера Б ,2.2 дти 8.5 градско несъм я засичал извън градско, нормално ли е?
    Аз такава фронтера с такъв разход не съм виждал нито съм чувал.Даже в завода не и дават толкова на късата база с ръчни скорости.Ако наистина харчи толкова КУПУВАМ я.Това в рамките на шегата разбира се.Моята е 2.2 АС дълга и под 12 градско не съм я свалял лятото и то по околовръстното предимно.Сега в студа 15-16.

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Лада Нива 1.7моно на дълъг път по асфалт,лятото със оригиналните джанти,летна шарка на гумите,със скорост 80-90 километра.ми дава 10литра газ.

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Сузуки гранд вината 2.0 - 140 бензин / газ
        градско с гуми 235/65R17 многократно засичана на газ 12 на 100 извън градско същия разход
        с гуми BF Goodririch 235/70r16 разход 13 градско и извънградско по черен път и кофти терен 15 и нагоре газ.
        Последно редактирано от bobomir; 07-12-13, 17:38.

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Дъстърче: 6.2 нафта средно-годишно
          Това включва към 20% черен път (първа, втора), 20% магистрала (120-140) и останалото е градско (от най-лошите)
          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Хибридна Фероза с двигател 105 к.с. дизел комънрейл на Алфа ромео с гуми 31/10,5/15 извънградско 7,5 , в града почти 10 със стъпка без да я жаля смесено около 8-8,5 и според мен е добре струва си смяната с дизел преди харчеше 17-18 газ и нямаше никаква сила извън града.

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              терано 1 - 3.0, бензин/метан
              гуми 31x10.5x15
              градско зимата -20лв/100км
              градско лятото - 15лв/100
              извънградско(90-100) - 12лв/100км
              50км асфалт + 50км на 4ка(1-2ра бавни) - 16/18лв.
              скоростомера ми дава 10км разлика надолу спрямо GPS.

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Първоначално публикуван от nikifori Преглед на мнение
                Аз такава фронтера с такъв разход не съм виждал нито съм чувал.Даже в завода не и дават толкова на късата база с ръчни скорости.Ако наистина харчи толкова КУПУВАМ я.Това в рамките на шегата разбира се.Моята е 2.2 АС дълга и под 12 градско не съм я свалял лятото и то по околовръстното предимно.Сега в студа 15-16.
                Дълга база е и вече няколко пъти я засичам все толкова.сега като паднаха градусите стана 8.8 защото като запаля работи около пет минути.

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Първоначално публикуван от Angel / Reny Преглед на мнение
                  Фронтера Б ,2.2 дти 8.5 градско несъм я засичал извън градско, нормално ли е?
                  Ако си с гуми 195/60r15 и си спестил литър-два е нормално
                  на сушата и град помага

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Първоначално публикуван от Angel / Reny Преглед на мнение
                    Дълга база е и вече няколко пъти я засичам все толкова.сега като паднаха градусите стана 8.8 защото като запаля работи около пет минути.
                    Как я засичаш?
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Мойта джипка е Pajero 3, къса база, 3.2 DID двигател, автоматик и ми харчи към 20 литра на 100 километра градско. Слагам по 30 литра и за 150 км светва резервата.

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Исузу DMAX 2012г 2,5 дизел средно за 30000км 10.3 л/100
                        0+

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          някой с Киаспортидж дизел да сподели

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            Land Rover Range Rover 2,5 TDS 96г. с гуми 295/40/20 - среден разход 13л/100км
                            0888 068 669

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Да се оплача тук, отскоро съм собственик на Джип Либерти 2,8 ЦРД, не съм го карал извън града, но градския разход е направо стряскащ, 18 литра според дисплея, никога не съм карал дизелов автомобил, но все си мислех че са по-икономични от бензиновите.

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Първоначално публикуван от vikik Преглед на мнение
                                Да се оплача тук, отскоро съм собственик на Джип Либерти 2,8 ЦРД, не съм го карал извън града, но градския разход е направо стряскащ, 18 литра според дисплея, никога не съм карал дизелов автомобил, но все си мислех че са по-икономични от бензиновите.
                                Това както се сещаш и сам е среден разход според компа , който вкл. и времето прекарано намясто - преди тръгване
                                Всеизвестно е , че точният разход е пълно - пълно на резервоара , а не борд комп.
                                Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X