Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газела Бигфут

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газела Бигфут

    Ето нещо което съм сигурен че ще се хареса на Стефанhttp://www.zr.ru/show_article.pl?ida=46461
    Няма нищо сложно в конструкцията (с изключение на уникалните гуми), дали някой тук няма желание да я повтори?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    quadra и на мен ми харесва,защо само на Стефан,ама имам чувството ,че ще се пречупи слаба е май рамата.
    B+

    Коментар


    • #3
      хубаво са я направили и то с подръчни материали. мостове от беларус, джанти от трактор, поизръсили са се само за гумите. рамата не се вижда, но вероятно и нея са я преработили иначе ще се разпадне
      drive alive

      Коментар


      • #4
        Абе като гледам тука на "Либекс" Газелите които разкарват минералната вода и безалкохолните как ги товарят, по 2-3 пъти над допустимия предел и вървят...мани, тези автомобили са безсмъртни
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          в същност не вървят много и лесно умират
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Да бе, много са скапани. Ако се загледаш, ще видиш че на повечето рамите са сгънати малко зад кабината. Ако ги видиш като тръгват от Горна Баня, пък ще видиш че са натоварени до брезента. Както е известно от справочника СИ, един кубически метър вода тежи един тон.
            Някви въпроси?

            Коментар


            • #7
              ами не съм карал и незнам, така казват собствениците
              drive alive

              Коментар


              • #8
                А казват ли как ги товарят? А как ги поддържат? Нали същите тия мислители им сипват горялото масло от Камаза, по-йофтинко. Щото нали руска кола, и вместо грес и трябва пясък в лагерите. Дебили.

                Коментар


                • #9
                  ами това са маршруткаджийте, както поддържат тях така поддържат и другите, вярно е че са мърлячи, но пък сменят колите на 2 - 3 години, а газелите искарвали по 6 месеца
                  drive alive

                  Коментар


                  • #10
                    Значи двойни дебили и вонящи юзери. И в Москва държат по 3, а някои и по 5 години. В несравним със софийския режим и с наистина идиоти - кавказци за шофьори. Там маршрутките карат както на това тука му казват офроуд - през бордюрите по половин метър, през градинките и дворовете. Щото задръствания и иначе не става.

                    Коментар


                    • #11
                      Ама изглежда някак си зловещо ...
                      [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

                      Коментар


                      • #12
                        С този звяр, можеш да се разнождаш съвсем спокойно из улиците !
                        Само трябва да му поставиш отпред и отзад табела с надпис :
                        "ВНИМАВАЙ ЧЕ СЕ НАСТЪПВАМ !!!"
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • #13
                          Само не знам как ще минеш по Солунска и преките и например За там по-скоро ти трябва снегорин с гребло като на локомотив - да си пробиваш път...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X