Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идва наследника на Humvee?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    -Фродо, вземи пръстена! Виждаш ли надписа вътре?
    -Да!
    -Какво пише?
    -Made in China!
    -Точно от това се боях!

    Както се казва без коментар
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      )) Верно се получава начукване) Вместо да се правят на луди изглежда са възкресили БА-42 с днешна елементна база, и всички въпроси най-вероятно са приключени. За следващите 50-60 години Или още по-вероятно завинаги, щото и без това до тогава ще се свърши нефта.

      Ами, ами, това не става и за градски инкасатор, концепцията не става за нищо. Чисто самодейна история. Голфаджийство в особено крупни размери. Ама няма лошо ако не са откраднали парите за прототипа. Особено ако ги е изкефило докато са го правили. Нека има експерименти, аз поне много обичам да зяпам странни конструкции. Може пък за нещо друго да става, де да знае човек.

      Коментар


      • #18
        Стефане ,чичо Арни едва ли ще си купи този жълтурко за да го популяризира.
        B+

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Стефан
          Вместо да се правят на луди изглежда са възкресили БА-42 с днешна елементна база.

          Аааахахахахахахахааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!

          Стефане, гениален си! Аз толкова време се опитвам да си спомня на какво толкова ми прилича!
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X