Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карбон Плевен - Коректен партньор!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карбон Плевен - Коректен партньор!

    Искам в тази темичка да споделя моето задоволство от работата ми с фирма ЕТ Карбон Плевен - вносител (покраи безкарайно много други неща) на УАЗ в БГ, Купих си "Хънтъра" от тях (прекарасна и коректна сделка), навъртях около 10 хиляди километра (кога стана така и не рзазбрах) - главно по черно, доставяха ми каквото поръчам и дори ми инстлираха Нови Главни предавания, а когато нещеш ли колата се повреди (перката на вентилатора се измъкна напред и сряза радиатора, от вибрацийте се беше развил фиксатора , най-големия майтап беше че след това със спукан радиатор навъртях доста километра без да загрее колата ) ми смениха повреденият радиатор в ГАРАНЦИЯ (нещо което не очаквах да си призная, нали знаете как седят нещата с гарнцийте у нас). Та затова искам да искажа благодарността си за"цялостно творчество" към Собственика - Сашо и Честит рожден ден

  • #2
    Платен е педварително затова са сменили.

    Коментар


    • #3
      Благодарности и от мен

      За периода докато моя Хънтър беше гаранционен имах само един проблем с кормилната кутия, част хич не ефтина. Повредената кутия беше заменена бързо и коректно за което изказвам свойте благодарности. Благодаря и за доставката на диференциалите които си поръчах както и новият модел ГУР за Хънтара. Комплекта е супер монтажа е без проблемен и колата придоби съвсем друго управлление изцяло изчезна каквото и да е поклащане при скорости над 100 просто е върха кара се наистина с удоволствие и без умора. Съветствам всички собственици на Хънтар да монтират ГУР на ZDF. Честити празници на всички от КАРБОН много успехи и да продължават все так.

      Коментар


      • #4
        "Нови Главни предавания" - по-точно?
        А защо сайта им www.uaz.bg не се обновява, информацията им е доста старичка. Освен това са вносители и на мотоциклети ИЖ( www.izhmoto.ru ) за което нищо не се споменава. Ценови листи, гаранции и т.н.
        УАЗ 452АЭ 1975г.

        Коментар


        • #5
          Сайтът на Карбон Плевен

          Някой скоро посещавал ли е сайтътъ на Карбон? Известно бе, че не го обновяват често, н днес пък на адрес http://www.uaz.bg ми излезе "welcome to tennis-bg.com"

          Венци, имаш ли някаква информация, дали са преместили страницата на Карбон на друг адрес?

          Коментар


          • #6
            Re: Сайтът на Карбон Плевен

            Първоначално публикуван от Yaro
            Някой скоро посещавал ли е сайтътъ на Карбон? Известно бе, че не го обновяват често, н днес пък на адрес http://www.uaz.bg ми излезе "welcome to tennis-bg.com"

            Венци, имаш ли някаква информация, дали са преместили страницата на Карбон на друг адрес?
            Инфо за домен тенис-бг:

            Domain name: tennis-bg.com

            Registrant Contact:
            ET "Karbon"
            Alexander Atanasov *********@developer.bg)
            064 850845
            Fax: none
            21, Gurguljat str.,
            Pleven, 5800
            BG

            ...

            Creation date: 02 Mar 2004 03:55:01
            Expiration date: 02 Mar 2006 03:55:01

            Просто са пропуснали да подновят домена или са решили да го зарежат.
            А като гледам резултатите в Гугъл адресът с инфото за УАЗ май е бил uaz.tennis-bg.com. Т.е. бил е конфигуриран като поддомен на основния. Като им е изтекъл срокът за подновяване на основния и другият е станал недостъпен.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              Надявам се и аз да остана доволен. На сегашния момент имам само поръчка за доставка на редукторна Уаз-ка.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #8
                Колко ще струва редукторната Уаз-ка?
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #9
                  За сега има някаква неяснота по доставката на УАЗ-а. Финансовата част на въпроса е уредена но няма срок на доставка. Надявам се началната уговорка за доставка в границите на този месец да се спази.
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от blackfirefly
                    Колко ще струва редукторната Уаз-ка?
                    За цена е най-добре да питаш самият вносител. Явно че заводската цена се променя с часове .
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #11
                      а след като я вземеш, тогава на каде. мислиш ли да я разглобиш и да отстраняваш разните фабрични дефекти, както правят братя петрови или ще си я караш както са я направили. ще я тунинговаш ли ?
                      drive alive

                      Коментар


                      • #12
                        Ще трябва да понаправя някой неща. Блокажи, горива,лебедка,ролбари и др.
                        Това което ми харесва е ниската цена за подръжка.
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          Няма да бъде лошо да пуснеш някоя снимка след като я купиш, а след тунинговането ще бъде абсолютно задължително.
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #14
                            И аз искам да изкажа задоволство от работата с "Карбон". Получих си колата на време, всичко беше точно и безпроблемно.

                            Миналата седмица видях в двора им една УАЗка, която доста ми заприлича на редукторна, но може и да се бъркам.

                            Коментар


                            • #15
                              А наистина ли внасят и мотоциклети ИЖ?
                              Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X