Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автомобилен дизайн и италианци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Автомобилен дизайн и италианци

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Италианците са измислили промишления дизайн, така, че няма нищо чудно. Включително и ... сградите им са по-хубави, мебелите и т.н.
    По-интересното за мен е ергономията на италианските коли. В една въшчица като "Ланча Ипсилон" напр. е по-широко, отколкото в БМВ 5-ца. И салонът е по-уютен.
    Задното предаване, центърът на тежестта и балансът имат своята цена. Алфа със задно е също доста тясна.



    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
    ... който иска поства снимка и който събере най-много гласове - черпи!
    Ситуацията в момента е: който въобще постне снимка - черпи.

    Коментар


    • #32
      От: Автомобилен дизайн и италианци

      Ами аз карам само италианки, красиви, спортни и не на последно място неубиваеми.пробвах и други ма не се вписват...

      Коментар


      • #33
        От: Автомоилен дизайн и италианци

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Баси темата.

        че, какво и е на темата - много на място си е...






        мойте двайсе стинки към нея - тоя дизайн който италинаците го правят със замах в обедната си почивка, на другите им струва много труд и пот


        някой спомена красиво и ръбато, красиво и заоблено....
        много ама много ми е харесвала винаги Алфа 155 ( не можех да си отлепя погледа ) много ама много са ми харесвали винаги Рено Еспас III (същата работа, но не чак толкова ) Имам Рено и винаги съм се кефил на всичко в него и много често съм забравял за италианския майсторлък, докато не мерна някъде нещо италианско и малко нетипично. Било кола или мото - врата ми се чупи...

        Коментар


        • #34
          От: Автомобилен дизайн и италианци

          Няма да съм аз!
          И снимка,и да черпя!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #35
            От: Автомобилен дизайн и италианци

            Много хора не правят разлика между стилен дизайн/автомобил и красив дизайн/автомобил.


            До преди 5-6 години немците правеха най-стилните автомобили.

            Италианците правеха и правят сега най- красивите автомобили.

            Днешните немски автомобили са грозни.


            Изключение са следните немски автомобили:
            Немски модел който е стилен S класата на мерцедес седаните и донякъде GLE.

            БМВ-тата 5-та и седма серия също са стилни.Най стилният автомобил за лимузина за мен е БМВ 760LI.

            А немски спортен стилен е отново мерцедес, но концептуален концепт Уан и още го спрягат и като GT.https://www.ams.bg/content/mercedes-...moshten-021169 и https://www.ams.bg/content/mercedes-...-sa-655-021022

            и хиперавтомобила им с двигател от Ф1 чийто дизайн е най-доброто на мерцедес за момента стил +красота: https://www.ams.bg/snimki/mercedes-a...3?photo=121635


            Вагените и Аудитата им са пълна трагедия с тези нови решетки отпред - приличат ми на щайга ...


            Дизайнът на този мерцедес джип за момента това ми се струва непобедим: https://www.ams.bg/snimki/mercedes-b...5?photo=130527


            =====================================================================


            А от серийните автомобили има обявен за такъв с най-красив дизайн и той не е немски, не е и ферари...
            Последно редактирано от Justif; 28-07-17, 03:36.

            Коментар


            • #36
              От: Автомобилен дизайн и италианци

              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
              А,най-грозната не е ли пак Италианка?
              Жокер,Фиат.
              А това * създание * Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170728_072437.jpg
Прегледи:1
Размер:738.4 КБ
ID:5760746Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170728_072518.jpg
Прегледи:1
Размер:974.1 КБ
ID:5760742Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170728_072533.jpg
Прегледи:1
Размер:829.2 КБ
ID:5760743Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170728_072545.jpg
Прегледи:1
Размер:802.1 КБ
ID:5760744Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170728_072557.jpg
Прегледи:1
Размер:752.7 КБ
ID:5760745...от тук - Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170728_072617.jpg
Прегледи:1
Размер:925.9 КБ
ID:5760747
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #37
                От: Автомобилен дизайн и италианци

                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                Наистина е доста субективно.
                На мен лично много малко автомобили с извити форми"органичен дизайн "го бях срещал някъде, са ми красиви. Ръбати/не до безобразие естествено/ по ми допадат. На най-новите мерцедеси, тойота/лексус, визията ми допада. На последните БМВ -не.
                Нямам си никаква представа кои са им дизайнери.
                Някои от алфите също имат успех поне с предницата. Хюндай -избрани модели.
                Нещо за дизайнерите Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170728_081006.jpg
Прегледи:1
Размер:739.6 КБ
ID:5760748Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170728_081018.jpg
Прегледи:1
Размер:781.4 КБ
ID:5760749
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • #38
                  От: Автомобилен дизайн и италианци

                  Извратеняци Че бива дизайна на някой бива , двигатели се доказаха, че не могат да правят , с тракторите същата боза . Значи да обобщим ,картини рисуват,пица правят ,спагети да и май друго не могат . Имам двама приятели алфисти ,единия си взе 2,4 джтидием 205кс за 11 000 преди 2 години ,сега му е седнала вече над 30 000 хил това не е гориво а части , а другия кара гт 160 кс вече е на трета турбина и се отказа да я слага . Има я в мобиле ,а другата катма се бартеросва за нисан терано , и там я не искат ,дет са вика умиране има отърване няма
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Автомобилен дизайн и италианци

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    Извратеняци Че бива дизайна на някой бива , двигатели се доказаха, че не могат да правят , с тракторите същата боза...
                    Само дето лапкат патентни възнаграждения от всеки комън-рейл дизеляк по света. Отделно трактори явно не могат, затова Ламборгини е наблегнал И на колите (нищо, че и от тракторите не се е отказал).
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Автомобилен дизайн и италианци

                      То и тракторите и са Дойц.Немски Дойц.Само ламарината е с различен вид.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Автомобилен дизайн и италианци

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Само дето лапкат патентни възнаграждения от всеки комън-рейл дизеляк по света. Отделно трактори явно не могат, затова Ламборгини е наблегнал И на колите (нищо, че и от тракторите не се е отказал).
                        Те и ламборгинита правят с фабричен дефект ,палят се отзад в ляво ,клипове в нета колкото щеш ,добре че не са се пробвали ракета да правят че зор се скача от високо .Може система да правят запалителни, ДВИГАТЕЛ С ВЪТРЕШНО ГОРЕНЕ НЕ Виж за външно горене има ,погледни ламбо


                        пп Първите трактори ламбо стават ,здрави бяха говоря за преди около 13,14 години , сегашните ги изнесоха нейде из черните държави и всички изреваха от тях.
                        Последно редактирано от jimito; 28-07-17, 17:45.
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Автомобилен дизайн и италианци

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          То и тракторите и са Дойц.Немски Дойц.Само ламарината е с различен вид.

                          ААААА грешка , двигател перкинз , всичко друго е от ботуша , то за това двигателя става ама другото се чупи
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Автомобилен дизайн и италианци

                            Може ли да ограничите глупостите? Темата е за дизайн, а не на кой приятеля не е попаднал на читава кола и сервиз
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: Автомобилен дизайн и италианци

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Може ли да ограничите глупостите? Темата е за дизайн, а не на кой приятеля не е попаднал на читава кола и сервиз
                              Тъй де ,дизайн правят до някъде , някой път даже се престарават в дизайна, и става лайно ,другото го писах по горе пици,картини..... Истините не са глупости Търтаки , само че истината боли по някой път .
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Автомобилен дизайн и италианци

                                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                                То и тракторите и са Дойц.Немски Дойц.Само ламарината е с различен вид.
                                In 1995 Deutz sold its agricultural machinery division – Deutz-Fahr – to the Italian company SAME, forming SAME Deutz-Fahr
                                Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                                ААААА грешка , двигател перкинз , всичко друго е от ботуша , то за това двигателя става ама другото се чупи
                                Туй "перкинЗ" интересували ли сте се чие е и какви технологиЙ ползУва?
                                А "Ламбо"-колите са проблемни откакто са ВАГ-ини.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X