Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

    На 21 декември в Троян генералния вносител на DAIHATSU ще проведе test-drive и представяне на новия модел "Terios"! Организатор е Клуб "4х4 АдвенчърТроян" и хотел Троян Плаза, а рали-шампиона Митко Илиев ще демонстрира възможностите на автомобила върху сняг. Вечерта в непринудена обстановка и коктейл можете да се запознаете с подробностите и техническите възможности на автомобила в Троян Плаза !

  • #2
    До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

    Г-н Христов, а къде ще се проведе теста??? Имаш ли VIP покани???
    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

    Коментар


    • #3
      До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

      Най-вероятно на Беклемето, ако няма сняг в града ! В 13 часа ще тръгнем от хотела и ще решим на място, но най-вероятно на Беклемето ! Поканени са всички желаещи и фенове на автомобилите 4х4 !

      Коментар


      • #4
        До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !


        А дали щее възможно даго тестват и други хора...
        boko
        Jeeep---KIA
        https://www.facebook.com/autoboko/

        Коментар


        • #5
          До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

          За хора е Какво имаш впредвид ?!? Всеки, който пожелае може да ги тества, ще има 4 автомобила !

          Коментар


          • #6
            До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !


            ами ще бъде интересно- та мисля да доидем с трима ветерана от автомобилния спорт , ще стане още по интересно , пък теста сие тест за всички..
            boko
            Jeeep---KIA
            https://www.facebook.com/autoboko/

            Коментар


            • #7
              До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

              извинете за офф-а

              а Беклемето затвориха ли го вече?
              Защото от Пловдив ми е най-удобно оттам

              Коментар


              • #8
                До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

                Беклемето е отворено,няма грам сняг по шосето,сутрин рано замръзнали вадички от топенето на навятия сняг по билото само.
                TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                Коментар


                • #9
                  До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

                  За тези които не са се качвали на новия Териос ще бъде интересно. Сега да спомена нещо. Все пак съм един от хората които имат преки наблюдения на джипката, (СОТ 161). Така да се каже, всеки ден и правим Тест-драйв. Засега добре се представя. По-широка е от старата и съответно заради по-голямото междуосие е по-стабилна на завоите. Купето е добре оборудвано, а и проходимоста не е лоша. (обекти имаме и по Бистрица, Панчарево, Драгалевци и т.н квартали в които си е истинско Офроуд приключение отиването на сигнал) Може би стария Териос е по-проходим, но това си е мое мнение и както се казва всичко зависи и от шофьора. Един е на 50 000км. и тампоните на макферсона са за смяна. При стария такъв проблем нямахме. Но това е нищо защото досега тази кола е зверски карана, а друг проблем не сме имали. Цената също е от значение и парите които струва според мен са наистина приемливи.
                  ПОЗДРАВИ

                  Коментар


                  • #10
                    До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

                    Има ли някаква "специална" оферта за спане до следващият ден или мероприятието е еднодневно?

                    Коментар


                    • #11
                      До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

                      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                      Има ли някаква "специална" оферта за спане до следващият ден или мероприятието е еднодневно?
                      Понеже няма много свободни места не сме правили специална цена, но ако ми кажеш за колко човека и нощувки, ще ти измисля "Оффроуд пакет" Пиши ми на ЛС и ще измислим нещо !

                      Коментар


                      • #12
                        До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

                        Днес научих, че заедно с Митко Илиев ще бъде и баща му Владо Илиев, а както всички знаем той направи силен дебют на "Балкан Оффроуд Рали" в Пловдив с "МитсуИЗБушито" на Маринов

                        Коментар


                        • #13
                          До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

                          С малко закъснение искам да ви разкажа за дългоочаквания тест драйв на новия Териос Както беше обявено, всички желаещи се събрахме пред хотела в Тоян и поехме към мотопистата на Дълбок Дол. Беклемето отпадна като вариант, тъй като снега беше около 50 сантиметра, а и имаше много скиори в този слънчев ден.Беше ми интерсно, как ще се справи новата машинка(за която бях предубен колко е "джип" по нашите разбирания) в ръцете на Владо и Митко Илиеви Ето и състава започнал теста


                          Разбира се имаше и журналисти, които веднага подхванаха Владо Илиев за off-road плановете му София Богоева от "Мотор Шоу" слуша внимателно...


                          За теста бяха предоставени четири автомобила, два с механична скоростна кутия и два с автоматична, всички бяха с мотор 1500 куб.см. Тук разбрах, че "Daihatsu" е дъщерна фирма на "Toyota" и шасито е на стария модел "RAV 4". Приликата си личеше и по външния вид...



                          Всички желаещи се качиха по автомобилите и започнаха леки и лежерни разходки, като всеки се опитваше да напипа "пулса" на автомобила.Изненадах се от пъргавината и спокойното поведение, тези 105 к.с. си бяха точно за това купе -1180 кг. !?!



                          След няколко обиколки, започна едно здраво влизане с вратите на този хубав завой, като автомобила слушаше и реагираше на командите адекватно.Задвижването е full time 4x4, като може да се блокира отделно задния диференциал.



                          Колегата от форума "Злой" също се включи плахо, но после раздаваше една газ...



                          Интерсното започна когато Митко Илиев подкара автомобила. Началото бе лек off-road, но Terios-a се оказа с добър ъгъл на атака- 38 градуса и нямаше проблем с изкачванията !




                          Опитахме и в дълбок сняг при спускане и изкачване ( на някои места снега беше около 20 сантиметра) както и шурмуването на река( там не снимах, че се напълни картата). Автомобила и тук се справи добре...



                          Владо Илиев обаче като печен оффроудър реши да провери всичко за което му говореха Клиренса на Terios е 200 мм. , но измерено до основата на амортисьора !От най-ниска точка на диференциала до земята е цели 300 мм. !!!! Владо слезе без проблем от колата, както беше на кантар, заклати я отзад и после самодоволно я смъкна долу ! Впечетлихме се, мислехме си, че си е малък "паркетник" ...




                          И докато другите се кефеха на автомобилите, Владо и Митко решиха да се пробват и с четириколката... Имах чувството, че Митко е тренирал, толкова добре се справяше, но явно, който си го може не му е проблем машината...




                          В заключение искам да ви кажа, че този автомобил е отлична комбинация на цена-качество-възможности. За 36 хиляди с ДДС получаваш почти всичко, което имат по-големите "батковци" с цени от 50 и нагоре хиляди лева... Голямо предимство е и 5 годишната гаранция на мотор и окачване !!!
                          Вечерта в "Троян Плаза" на разточителен коктейл ни направиха и мултимедийното представяне на модела, а два от автомобилите ( сивия с механичната кутия и синия с автоматик) си намериха нови собственици ! Да си ги карат със здраве и да разказват тук впечетленията си...

                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-12-07, 21:14.

                          Коментар


                          • #14
                            До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

                            Пропуснах в репортажа си Иван Маринов, а той демонстрира доста умения в управлението и най-вече в разясненията на една руса девойка...(снимки няма да пускам по семейни причини) Ето и снимка на трима шампиони на куп

                            Коментар


                            • #15
                              До: DAIHATSU "TERIOS"-TEST-DRIVE В ТРОЯН !

                              Представянето на DAIHATSU TERIOS беше нещо доста атрактивно за мен тъй като от доста време имам колебания относно избора ми на автомобил 4 х 4,но тези колебания бяха тотално прeустановени ,след като лично го изпитах . А демонстрацията на Митко и Владо Илиеви,ме убеди тотално в изключителните възможности на автомобила. Както се вижда по снимките забавлението беше на ниво ,видях как става "влизането с вратите",мисля да го оттренирам !!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X