Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стои въпросът с излизането в чужбина?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как стои въпросът с излизането в чужбина?

    Тъй като скоро се надявам да се осъществи крайното закупуване на моята Кия днес си мислех като гледках снимките на наджипени джипки. С тея рошави гуми, тръби, ролбари и какво ли не още как стои въпроса с минаване на границата. Не че ще правим Киа Чибуратор 2 ама ми се въртят разни идеи пук и разговорите ми с Соти ме карат да се замечтавам.....та 100% има разни ограничения. Аз ще си ползвам количката понякога за разходки извън БГ и може би ще бъда санкциониран ако съм с кални гуми или пък с лифт...просто не знам. Ако някой има инфо моля да сподели.
    Предварително благодаря
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

  • #2
    До: Как стои въпросът с излизането в чужбина?

    За лифт,мисля че няма да имаш проблеми никъде.За рошави гуми...не знам,но си мисля,че с Кобри също няма да е проблем.От друга страна,колата ще е регистрирана тук,в БГ.Според мен,би имал проблем,ако искаш да я регистрираш другаде.Да видим и други мнения...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: Как стои въпросът с излизането в чужбина?

      На границата специално едва ли ще имаш проблеми, защото най-многото което правят в момента е да ти запишат данните от талона. Гърците обаче и това не правят - влизаш си като у вас си.... Вече ако те спрат пътните полицаи в съответната страна - тогава би трябвало да имаш бегъл поглед върху техния закон за движениетои по пътищата, да не се окаже както при мен, че трябва да си изхвърля радар детектора, за да не ме арестуват в Гърция за 1 денонощие и да ме глобят 2000 евро.... Ако примерно глобата за промени по заводския вид примерно в Италия е 1000 евро, поне да си запознат да си ги заделиш...

      Коментар


      • #4
        До: Как стои въпросът с излизането в чужбина?

        а за какво ще пътуваш до Италия /примерно/ с рошавите гуми ???
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: Как стои въпросът с излизането в чужбина?

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          а за какво ще пътуваш до Италия /примерно/ с рошавите гуми ???

          Да покара офроуд примерно. Не е като съвсем да няма къде, както се вижда по разни сайтове ... И, като си няма асистенция да му вози комплект резервни гуми, ще не ще ще кара с рошавите.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X