Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Манометърът на таблото не отчита нивото на бензина в резервоара на Витарата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Манометърът на таблото не отчита нивото на бензина в резервоара на Витарата

    Преди време писах за спукания резервоар на Сузуки Витара, таака стана ,че намерих здрав и го смениха в сервиз.Сега обаче има следният проблем - манометърът не отчита на таблото колко бензин има в резервоара, или като го напълня отчита че е пълен първите 100 км и после пада на минимум. какво да се провери? От сервиза ми казаха че всичко са монтирали както е било закачено на старият резервоар. реленца бушончета знам ли ??

  • #2
    От: Манометърът на таблото не отчита нивото на бензина в резервоара на Витарата

    Каква Витара, витари много. Бензиномера е много странен уред, след 10 на години се окислява и започва да има собствено мнение, обикновенно се поправя с почистване на пистите. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=156618 тук има доста разяснения, и на последно място не е манометър

    Коментар


    • #3
      От: Манометърът на таблото не отчита нивото на бензина в резервоара на Витарата

      Ако много разтегнем дефиницията може и за манометър да се брои. Хидростатичен.

      Ама обикновено се смята за нивомер.

      Така както разказва е прекъсната съпротивителната писта/спиралка или каквото там има в механизма с поплавъка.

      Коментар


      • #4
        От: Манометърът на таблото не отчита нивото на бензина в резервоара на Витарата

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

        Така както разказва е прекъсната съпротивителната писта/спиралка или каквото там има в механизма с поплавъка.

        От сервиза ми казаха че всичко са монтирали както е било закачено на старият резервоар. реленца бушончета

        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #5
          От: Манометърът на таблото не отчита нивото на бензина в резервоара на Витарата

          бих се опитал да сваля НИВОМЕРА на таблото и други компоненти по системата заедно с кабелите ако въобще знам как се сваля таблото.. но за сваляне на резервоар за сега не ми се мисли че нямам канал.А си спомням че като я купих витарата и сложих бензин и видях че си показва нивото на бензина нормално..

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X