Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

    Напоследък забелязвам доста предложения за бартер на лек автомобил за джип. Поради това, реших да пусна анкета, за да видим колко от нас биха се съгласили на подобна размяна, принципно.
    Изключваме случаите на внезапни финансови проблеми и тези от нас, които имат повече от един джип.

    За мен лично, това е нещо като "кон за кокошка", въпреки вероятното доплащане.
    515
    Да.
    12.62%
    65
    Не! Никога!
    46.41%
    239
    Само в краен случай.
    40.97%
    211

  • #2
    До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
    Напоследък забелязвам доста предложения за бартер на лек автомобил за джип. Поради това, реших да пусна анкета, за да видим колко от нас биха се съгласили на подобна размяна, принципно.
    Изключваме случаите на внезапни финансови проблеми и тези от нас, които имат повече от един джип.

    За мен лично, това е нещо като "кон за кокошка", въпреки вероятното доплащане.
    е, къде е онова, дето се натика "да" или "не"......анкетката де

    иначе аз не бих...... но пък съм гледал по филмите, че има предложения, на които не може да се отказва......... така че... не се заричам
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

      Ами зависи от офертата и от нивото на естествен тунинг на жипката.Ако кажа НЕ-направо ме пишете в темата за лъжците.Изгоден батрер = по-хубава джипка.
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #4
        До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

        Надявам се никога да не ми се наложи да сменя джипа с кола. Голяма мъка ще е!

        Коментар


        • #5
          До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

          има една поговорка който се качи веднъж на джип никога не се връща назад.
          ПАВКО
          0888802068

          Коментар


          • #6
            До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

            Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
            има една поговорка който се качи веднъж на джип никога не се връща назад.
            Е при мен не важи
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

              зависи от офертата.

              Коментар


              • #8
                До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
                има една поговорка който се качи веднъж на джип никога не се връща назад.
                всяко правило си има изключения...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                  Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                  зависи от офертата.
                  Ето ти реални оферти:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=6371

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=21046

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=20693

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=19528

                  Коментар


                  • #10
                    До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                    говоря по принцип.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                      Ами зависи от офертата и от нивото на естествен тунинг на жипката.Ако кажа НЕ-направо ме пишете в темата за лъжците.Изгоден батрер = по-хубава джипка.
                      Е, тва е! Вари го, печи го, един адвокат никога не казва "да" или "не"

                      А иначе, съм съгласен, стока - пари - стока прим (почти по Маркс)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                        Всичко зависи за какво ти е джипа и начина на живот.
                        Аз лично не, към момента просто не ме устройва. А едва ли ще се промени нещо което да ме накара.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                          Ако махнем разни трагични събития - не.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                            След вчерашната разходка,твърдо НЕ!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                              Според мен колегата е пуснал анкетата с идеята по принцип бихме ли минали от карането на джип на лек автомобил.Не става въпрос въобще дали е изгодно или не.Ако продадеш изгодния автомобил и пак си купиш джип/по-нов/,то си на същата /теоретически/позиция,тоест не сменяш возилото, щото то пак си остава джип.Да не говорим,че хората не са глупаци/Мерцедес 2000год. за Нисан Патрол1991г,изподран в драките и храсталаците ,поочукан тук там......е те такива оферти нема/.Разграничете идеята.А тя е ще минете ли от карането на джип на каране на автомобил.
                              Лично аз НИКОГА ,ама НИКОГА няма да подменя джипа за автомобил.За мен джипа е не само начин за придвижване,той е начин на живот.Никога не бих заменил свободата да отида където поискам/разбира се и това си има граници/,с ограничението...."с кола до там не може да се стигне".....,никога не бих изоставил приключенския дух който ме обзема при всеки досег с машината,никога.......доста се разписах.......който може да ме разбере ...това е достатъчно.Поздрави.
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X