Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работното време на моргата с.Царева Ливада?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Тия си мислят, че са хванали Господ за шлифера с тези цени. Успех им желая, ще им е нужен да продават надценените си части.

    Коментар


    • #17
      Досега каквото ми е потрябвало и съм им звънял НИКОГА не са имали, лошо и грубо държание по телефона, да не говорим, че всеки вика че цените им са много надути. Нищо не съм купувал за щастие само съм им звънял да питам, е вече няма и да им звъня или да купувам
      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

      Коментар


      • #18
        Днес отидох до тази морга, за до огледам предна и задна десни врати, и евентуално да ги купя. Стигам до кръстовището и виждам едно празно място , между един бус и една лека кола, паркирам между тях и си пускам и аварийните за всеки случай ако е на някой мястото да знае че съм за малко спрял. Слизам от колата и си отварям задната врата за да си взема чантичката и да пийна глътка вода. И гледам търчи собственика на въпросната морга, и започва да ми се кара, защо съм бил спрял там, това било негов частен паркинг и имот и да съм се махал на момента и така нататък. Опитах се да му обясня защо съм спрял там и то на аварийни но явно човекът не беше настроен да слуша. Отдавна не бях попадал на толкова арогантен, груб и нахален човек и в този ред на мисли се чудя и откога пък обществен път и кръстовище са частна собственост.

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Favoritat-Primus Преглед на мнение
          Днес отидох до тази морга, за до огледам предна и задна десни врати, и евентуално да ги купя. Стигам до кръстовището и виждам едно празно място , между един бус и една лека кола, паркирам между тях и си пускам и аварийните за всеки случай ако е на някой мястото да знае че съм за малко спрял. Слизам от колата и си отварям задната врата за да си взема чантичката и да пийна глътка вода. И гледам търчи собственика на въпросната морга, и започва да ми се кара, защо съм бил спрял там, това било негов частен паркинг и имот и да съм се махал на момента и така нататък. Опитах се да му обясня защо съм спрял там и то на аварийни но явно човекът не беше настроен да слуша. Отдавна не бях попадал на толкова арогантен, груб и нахален човек и в този ред на мисли се чудя и откога пък обществен път и кръстовище са частна собственост.
          Въпреки, че ми е близо, тази морга съм я зачеркнал отдавна. От време навреме се забавлявам да проверя нещо по телефона, ей така да видя каква глупост ще измисли. Последно лятото ми каза, че няма предно стъкло за Маверик, сигурно има поне 5 .
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #20
            Няколко пъти миналата година съм им звънял за различни дреболии и пластмаси за Терано 1. Винаги отговора беше "няма" последвано от прекъсване на разговора.
            После им звънях за глава за 2.4 бензин- искаше 1000лв. Каза ми че по евтино нямало да се намери и пак затвори.
            Нямам идея как работи тази морга въобще с това отношение...

            Коментар


            • #21
              Или ще кажат че нямат каквото търсиш,или ще ти кажат че никъде няма да намериш,и все някой ти е сърдит за това че искаш да им дадеш едни пари.Не знам въобще кой се занимава с тях.
              Yamaha Yz450F
              Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
              Всичко с ''рошави''гуми!

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                Или ще кажат че нямат каквото търсиш,или ще ти кажат че никъде няма да намериш,и все някой ти е сърдит за това че искаш да им дадеш едни пари.Не знам въобще кой се занимава с тях.
                Ааааа, има и друга фраза - ако има ще струва ХХХ, викам му добре, имаш ли - мииии не . Както писах от време-навреме се забавлявам да му звънна за нещо, да видя каква глупост ще изръси.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X