Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Технотест

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Технотест

    Здравейте.Минах технотест за смяна броя на местата в Наварата--от 1+1 на 3+1 но трябвало да се подават документите в ДАИ.Аз ги подадох и вече месец и половина нямам отговор.Някой минал ли е по този път?

  • #2
    От: Технотест

    Проблема е решен.

    Коментар


    • #3
      От: Технотест

      То хубаво решен ,ама като си питал - кажи и как е решен .

      Коментар


      • #4
        От: Технотест

        Е как да е решен!? Получил си е протокола най-вероятно.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          От: Технотест

          Би ли описал по подробно какво си направил,че имам един Опел ,който се води товарен ,а искам да му сменя предназначението.

          Коментар


          • #6
            От: Технотест

            Първоначално публикуван от tu304 Преглед на мнение
            Би ли описал по подробно какво си направил,че имам един Опел ,който се води товарен ,а искам да му сменя предназначението.
            Е това имам предвид . За да е полезна темата , нищо не пречи да се напишат няколко реда - какъв е редът .

            Коментар


            • #7
              От: Технотест

              Наварата я купих 1+1 места а си има седалки и колани заводски.---удължена кабина.Около две години на технотест и бяха ограничени възможностите.На 2декември минах технотест и всичко уж нормално но-------вместо смяна талон с 3+1места в кат трябва да отида и в ДАИ.Там ми взеха незнам за какво 103лв и чакай ще ти се обадим.Чаках до онзи ден и отидох да видя какво става.Документите готиви на 11декември и си стоят някъде .Колко ли щях да чакам ако не бях проверил?Защо платих тези 103лв?Защо въобще трябваше да ходя в ДАИ като неправят никакъв оглед----преди директно в кат.Ами може би за пари е моето обяснение;главоболия;бумащина ---вместо по съкратени процедури то------НЯМА ТаКАВА ДЪРЖАВА.

              Коментар


              • #8
                От: Технотест

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12122012.jpg
Прегледи:1
Размер:141.7 КБ
ID:5634752

                Коментар


                • #9
                  И аз да попитам... ако вземем един ван (Peugeot Expert, или Jumpy) 2006 - с 1+1 - и сложим седалка = 1+2 - налага ли са да я караме на технотест? Гледат ли се тези неща (КАТ).
                  И колко би струвало, освен че и за седалка едно 100лв поне ще заминат.

                  Коментар


                  • krassitch
                    krassitch коментира
                    Редактиране на коментар
                    Теоретично се налага,а иначе,едва ли ще ти брои някой седалките,и ще ти гледа талона...

                • #10
                  Технотест и подобните им си имат ценоразпис. Чисто информативно конкретно с детайли какво искаш да промениш може и да им звъннеш да питаш дали изобщо е възможно. Ако се прави с изцяло заводски за модела части, обикновено няма проблем.

                  Темата е на над 5 години, та цените едва ли са актуални.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #11
                    На приятел тази седмица му дойде контейнера от щатите, митническата агентка го е свързала с представител (сунджир-марка) на някаква фирма за да минат колата през т.нар. "технотест" - е за всяко нещо се плаща и нещата стават.

                    Коментар


                    • #12
                      Първоначално публикуван от chasovnik Преглед на мнение
                      На приятел тази седмица му дойде контейнера от щатите, митническата агентка го е свързала с представител (сунджир-марка) на някаква фирма за да минат колата през т.нар. "технотест" - е за всяко нещо се плаща и нещата стават.
                      Стават те... след взимане-даване с такава "фирма" приятел се принуди да си "продаде" колата на негов приятел в Румъния, там я регистрираха и после си я купи обратно, ама вече като кола от ЕС.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #13
                        Като им гледам цените, май ще ги скипнем...
                        http://technotest.bg/%D1%86%D0%B5%D0...F%D0%B8%D1%81/

                        ПП: Има си фабрични с 1+2, но половината са без климатик , а то е в пъти по-сложно да се добави. Демек избора е оскъден, дори за цялата страна.
                        За тази кабина става дума:

                        Коментар


                        • #14
                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                          Стават те... след взимане-даване с такава "фирма" приятел се принуди да си "продаде" колата на негов приятел в Румъния, там я регистрираха и после си я купи обратно, ама вече като кола от ЕС.
                          Не знам? Днес минава през митница да му освободят колата и чака тоя с "технотеста" за да я регистрира. След 10-дни ще пиша да ли са го @@@ или всичко е минало както трябва.
                          Поздрави!!!

                          Коментар


                          • #15
                            Питах и ми казаха: 252лв + 105лв такса в Агенцията по нещо си... =357лв (отделно и седалка 100+), по-добре е нов внос (2+1) да вземем (пак 500лв отгоре, но ще си е готово).

                            За подемник в каргото - май ще е по-скъпо.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X