Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Lexus RX 400h

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнение за Lexus RX 400h

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    Не мога да си представя кола за 30 000лв да те остави на пътя...
    Абсолютно погрешно и алогично...,напротив..електронните свръхсложнотии умират без симптом и отведнъж. Тук се пишеше от человек, работещ в швабско за умряла S-класа на баш голем шев в Немачко на магистралата и дошла пътна помощ. Човека обаче е бързал за бизнессреща, а колата чини къде половин милион български лева и е на 5000 километра, а таргета на срещата е бил много милиони, но срещата се е компрометирала...та такива мити работи...
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: Мнение за Lexus RX 400h

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Газифицират ги, не се оплакват от проблеми, но не знам дали в БГ има достатъчно газифицирани за статистика.
      В Смолян един лудак си купи Авенсис комби хибрид мисля че е 2013 година на около 18 000 км и му сложи газов инжекцион. Поради факта че хората нямат много опит с хибриди отне около седмица да настроят колата но сега само казва че не е карал по икономичен автомобил нещо от порядъка на 5 / 100 газ. Та не е невъзможно да се газифицира видяно и работещо!
      „глупава глава на краката почивка не дава”

      Коментар


      • #18
        От: Мнение за Lexus RX 400h

        Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
        В Смолян един лудак си купи Авенсис комби хибрид мисля че е 2013 година на около 18 000 км и му сложи газов инжекцион. Поради факта че хората нямат много опит с хибриди отне около седмица да настроят колата но сега само казва че не е карал по икономичен автомобил нещо от порядъка на 5 / 100 газ. Та не е невъзможно да се газифицира видяно и работещо!

        Хм,а то май няма авенсис хибрид..поне в БГ не се продава нов ?

        Коментар


        • #19
          От: Мнение за Lexus RX 400h

          Колата е внос от немачко............ Била е изложена и карана за test drive
          „глупава глава на краката почивка не дава”

          Коментар


          • #20
            От: Мнение за Lexus RX 400h

            Абе то Авенсис хибрид май няма изобретен по принцип на Земята, ама нейсе
            Иначе Приуси има газифицирани...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #21
              Здравейте,

              Искам да преотворя темата на колегата, за да видя какви са мненията за този модел 6 години по-късно.
              Общо взето трябва да сменяма стария кошер с по-добро семейно возило, с което да се ходи на планина и палатки, без офф-роуд.

              Общо взето освен лексуса се бях насочил и към Subaru Outback, Honda CR-V, като е задължително возилото да е бензин / автоматик (след като от 10 години карам автомат едва ли ще се върна към ръчка).

              Но след доста четене по форумите сега търся главно Лексус. Цените им леко падат напоследък и започват от около 11000лв.

              Обаче как се държи това СУВ-че 14г по-късно след дебюта му? Сериозни проблеми появяват ли се? Батерията - може ли да се разчита на нея, ако попадна на запазен и поддържан екземпляр на около 200к км?

              Благодаря предварително

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X