Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем: Неправилна регистрация в КАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем: Неправилна регистрация в КАТ

    Когато подавах декларация в данъчното се оказа, че моят Джип 4.7v8 е регистриран 212 kw. и трябва да плащам по-голям данък. Платих го, но ми казаха, че това можело да се коригира само в КАТ, като представя писмени доказателства официално изходящи от производителя за мощността на МПС. А в книжката на джипа никъде не пише мощност. Пише куп други щуротии, но мощност не.
    Какво да правя?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    До: Проблем: Неправилна регистрация в КАТ

    Отивай в нашата любима фирма официален вносител и да ти издадат официално подтвърждение че автомобила е определените киловати/кс.
    Ти като отвориш капака на двигателя на него отгоре да не пише НО?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем: Неправилна регистрация в КАТ

      Това е единствения извънкорупционен механизъм.Само в представителството да не кажат че не е купувана от тях колата и инфо не дават.На мен са ми го казвали.И пак влизаш в онзи механизъм,но проблема е разрешим.
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #4
        До: Проблем: Неправилна регистрация в КАТ

        Ако същия модел се е предлагал и от тях няма проблем.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем: Неправилна регистрация в КАТ

          Благодаря колеги ще опитам.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            Здравейте,малко да събудиме темата.Явно и аз имам същият проблем,само че при мен става дума за WK5,7 HEMI. 254 kw ми пише в талона,да ли е вярно това?Дайте съвет моля как да процедирам.

            Коментар


            • #7
              е то ХЕМИ 5,7 си е толкова - 340 кс
              O888 749-O86
              C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
              NC 750

              Коментар


              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                толкова е в Додж Рам, в Гранда е по-малко

            • #8
              Първоначално публикуван от m4r1qn Преглед на мнение
              е то ХЕМИ 5,7 си е толкова - 340 кс
              На мен ми пише 240 kW:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Talon_chast.JPG
Прегледи:431
Размер:291.2 КБ
ID:6718389
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #9
                Напиши в Гугъл ВИН-а на колата. Ще намериш много инфо. Някои сайтове имат подробни данни.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #10
                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Напиши в Гугъл ВИН-а на колата. Ще намериш много инфо. Някои сайтове имат подробни данни.
                  Това изобщо няма да го оправи пред КАТ. На мен на чисто американското "Либи" не ми дадоха тапия за "Евро 1,2,3,4,..." от бившия и от сегашния дилър, щото не било правено в Европата. Та, ако джипът се води WH, може да пробва авторът във "Витоша Ауто" или в бившия "БалкОн Стар" да си извади някакво удостоверение за мощност, но-о-о-о ако е WK май няма да стане.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • trapper
                    trapper коментира
                    Редактиране на коментар
                    Пред КАТ никой не може да го "оправи". Тия от 10-ки години издават талоните на Land Rover DisCovery за несъществуващ модел L.R. DisKovery и никой не може да им помогне, щото "така било в компютъра".

                  • Bogoljub Gagic
                    Bogoljub Gagic коментира
                    Редактиране на коментар
                    Абе за Фъндъкшехир имаме тука един участник във форума, дето може

                • #11
                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                  На мен ми пише 240 kW:

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Talon_chast.JPG Прегледи:165 Размер:291.2 КБ ID:6718389
                  На мен 254
                  Последно редактирано от Nikolajk; 13-03-21, 15:51.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X