Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумни якета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Форумни якета

    Аз си го представях като Дакарските якета. Това съм аз с него. Раздутите якета, не са толкова удобни. По-добре да са по прилепнали по-тялото и не толкова дълги.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:602733_589524371064227_1138960962_n.jpg
Прегледи:1
Размер:102.5 КБ
ID:5565098
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #92
      От: Форумни якета

      И аз съм за 72.

      Коментар


      • #93
        От: Форумни якета

        Може пък аз да съм с проблеми в терминологията, ама доколкото съм отраснал с родител - учител в шивашкия занаят, правя моделно разграничение между:

        1. Яке (връхна дреха, обхващаща торса)



        2. Шуба (връхна дреха, обхващаща торса, кръста,седалищните части и част от краката)



        Та, от тази моя гледна точка, аз съм за якето.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #94
          От: Форумни якета

          Такаааааа, Ники, прав си, колкото си искаш. Подкъсеното яке е по- удобно за сядане и клякане. Полушубата и шубата (шуби не съм предложил) са за пешаците. За тукашните нужди бих предложил подкъсено яке. Удобно е за често качване- слизане от автомобила. Ако носиш дрешката разкопчана, няма проблем и с шлифер да си. При полушубата може просто закопчаването на ципа да стига до кръста. Хем ти топли задника, хем не ти пречи да сядаш в колата.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #95
            От: Форумни якета

            В поста на nickbochev, взимаме червеното и му сменяме цвета с нещо като цвета на долното, за софийското летище. Кантове, яка, вътрешност и т.н. си остават черни. Получава се нещо такова:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:iake2.jpg
Прегледи:1
Размер:76.0 КБ
ID:5565109

            Смятам че ако се направят в червения си вариант + тоя вариант ще угодят на повече форумни вкусове. Поне така си мисля де. Или може да се направи нещо леко по-синеещо, но пак в в тая тъмна разцветка.

            Поне лично мен тоя модел от изброените до сега най ми харесва. Снимката изглежда малко по-сива от това, което исках, ама забравих да смена цветовия профил във фотошопа преди да редактирам. Бях докарал нещо като леко синеещо сиво.

            Мисълта ми е че с един цвят трудно ще се угоди на всички. Трябва да измислим поне 2, максимално универсални. Аз например ярки дрехи не нося. Дори да ми хареса нещо ярко и да си го купя, няма да има с какво да го комбинирам.
            Последно редактирано от sparkybg; 18-02-14, 22:38.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #96
              От: Форумни якета

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              В поста на nickbochev, взимаме червеното и му сменяме цвета с нещо като цвета на долното, за софийското летище. Кантове, яка, вътрешност и т.н. си остават черни. Получава се нещо такова:

              [ATTACH=CONFIG]684653[/ATTACH]

              Смятам че ако се направят в червения си вариант + тоя вариант ще угодят на повече форумни вкусове. Поне така си мисля де. Или може да се направи нещо леко по-синеещо, но пак в в тая тъмна разцветка.
              Супер е този вариант още два , три джоба и да го почва серийно . На мен ми допада и да издам малко информация ....... Говорихме с Тропчо за лимитирана серия за децата ни с посочени размери и малко по висока цена според размера .
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • #97
                От: Форумни якета

                И въпрос към Тропчо, възможно ли е допълнително на другия ръкав да се бродира лого на клуб или отбор .
                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                тел. 0889 017703
                0897 516030

                Коментар


                • #98
                  От: Форумни якета

                  Не е проблем на якето от пост 1 да сложим джобовете на 72.
                  Sparky, предложих за момента да се съсредоточим върху модела. Цветовете викам да ги бистрим на следващ етап.
                  Gargata, влезнем ли в калъп, ще размножа кройки и за деца. Хич ме няма там, понеже детската структура е по- особена. Цената ще е х3.
                  Майтапя се!
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Форумни якета

                    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                    И въпрос към Тропчо, възможно ли е допълнително на другия ръкав да се бродира лого на клуб или отбор .
                    Всичко е възможно, докато нещата са на разкроен детайл. Това е едно от основните предимства пред закупени готови дрехи. Докато ръкавът е все още парче плат, мога да ти направя на него квот си искаш, стига да си платиш програмата за бродерия.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Форумни якета

                      Мен джобовете на 72 не ме кефят. Ако за радиостанция, на въпросното, дето го направих сиво, може горния джоб да се направи малко по-наклонен навън, и от другата страна да се добави още един. Като носиш станция с по-дълга антена тя трябва да е насочена малко в страни от лицето, иначе се стреми да ти бръкне в окото като клекнеш или се посучеш. Имам елече с прав джоб та знам от опит. Другото е че с такъв джоб трябва да се ползва комутатор, закачен на яката. В джоба станцията не се чува добре, а и няма как да и натискаш копчето за говорене. Тоест - високоговорителя трябва или да ти е на яката, или някъде на друго място извън джоба.

                      ПП: Или пак на същото, наличния джоб да си остане както е, а от другата страна да се добави някакъв подходящ за радиостанция. Ама някакъв, който да запази изчистения дизайн. на якето. Мен модела ме кефи именно заради изчистения дизайн.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Форумни якета

                        Ми да му сложим 2-3 джоба повече и да го правим в производство И мен ме кефи, но да има задължително джоб ли ще е, нашивка ли ще е за радиостанцията Примерно от лявото рамо и да се говори с натискането на копчето то дясната ръка
                        Вярвам, че не е къс модел, защото като си вдигна ръцете и кръста ми винаги е вънка, все на по-малък номер ли оцелвам или си са така...
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: Форумни якета

                          Първоначално публикуван от dimoyanushev Преглед на мнение
                          То май това ще се окаже най добре. Може ли да качиш снимки на емблемите и размери ако може.
                          7 см.- 3,00 лв., 19 см.- 5,40 лв. с включен ДДС. Снимки... погледни първия пост. Предполагам е ясно, че всеки да си налепи емблеми на свое яке, не го прави форумен артикул. Ще почакам още малко да се съберат мнения тук и смятам да пристъпим към втора точка- материал. За сега везните клонят в полза на 72 или ползуването на 1 за основа, с евентуална доработка. Ако се включат и повечко хора, ще получим представителна извадка. Дотук, ми се струва, че не повече от десетина човека искат някакви якета или пък има и други, които са съгласни на всякакво яке. Не знам какво да мисля.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Форумни якета

                            Още малко материал за размисъл
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07216.jpg
Прегледи:1
Размер:73.3 КБ
ID:5565222Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07217.jpg
Прегледи:1
Размер:60.2 КБ
ID:5565223Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07218.jpg
Прегледи:1
Размер:63.3 КБ
ID:5565224
                            Сублимационен печат на една по- специална промазка, която е термоустойчива.
                            Цена в този вариант 38,40 лв с включен ДДС.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Форумни якета

                              По въпроса за желаещите, аз съм ЗА.Но изчаквам да се избистри крайния вариант.Плюс евентуално още 1 бр. за един колега, ако го хареса.Иначе личните ми предпочитания са за модел на който се свалят ръкавите, защото ходя с елек зимата.За материя и цвят нека знаещите изберат.

                              Коментар


                              • От: Форумни якета

                                И аз чакам крайния резултат. Надявам се да може да избираме различни цветове, защото мен тоя тъмен цвят.. хич не ме кефи..
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                0878 23 58 34- Радо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X