Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Суитшърти и шапки с логото на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Ето и малко картинки:
    [ATTACH=CONFIG]653353[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]653354[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]653355[/ATTACH]
    Държа да отбележа, че това е ризата на edoors. Понеже нямам подходящ манекен, който да "изпълни" подобни размери, я нахлузих отгоре като ямурлук, та може и да изглежда леко торбеста.
    Харно,добре изглеждаш;на мен как ли ще ми стои?Що не ми пуснеш двечки 2xl па да видим.Адреса го имаш,ма да го напиша пак:Русе офис Еконт бул.Тутракан тел:0887390703 Свилен Стефанов,с наложен знаеш.Благодарско предварително.
    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
    Г 230Е
    Г 500 0887 390 703

    Коментар


    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

      Един брой XL риза и за мен. Еконт гр.Троян, Мирослав Дочков - 0888847040. Мерси предварително.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Ето и малко картинки:
        [ATTACH=CONFIG]653353[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]653354[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]653355[/ATTACH]
        Държа да отбележа, че това е ризата на edoors. Понеже нямам подходящ манекен, който да "изпълни" подобни размери, я нахлузих отгоре като ямурлук, та може и да изглежда леко торбеста.
        Да не ми я пратиш с манекена, че ще се сбием за ризата! Кога да я търся?
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

          С Евгени се разминаваме вече с униформите - моята риза е друг цвят! Днес ходих да си взема черната , но размера не отговаря. 4XL пише , но си е 3XL ,и по сантиметри и спрямо черната с бродерията която мерих миналата седмица. Синята е една идея по-голяма ,но не ме грабна... Така че продължавам да чакам.

          Коментар


          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

            Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
            С Евгени се разминаваме вече с униформите - моята риза е друг цвят! Днес ходих да си взема черната , но размера не отговаря. 4XL пише , но си е 3XL ,и по сантиметри и спрямо черната с бродерията която мерих миналата седмица. Синята е една идея по-голяма ,но не ме грабна... Така че продължавам да чакам.
            Е то по разходките ходехме все едно сме се договорили предварително....
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

              Днес имах работа навън, но утре ще проверя и за XL, и за 2XL.
              Янчо, девойката днес ме хвана в оперативка, та много- много не я слушах кво ми говори. Ако е сбъркана ръстовата марка, като нищо може да стане на Евгени. В Сряда ще се разбере. Тогава и ще донеса ризката на Евгени, само че на "Княз Борис". Не стреляйте в пианиста и той е човек.
              gogo.s моите ризи са от 100 % памук, струват 49 лв. с ДДС. Мисля и за варианта найлон. Подчертавам, не полиестер, не полиамид. При определена сплитка има много добри качества, но в момента е необосновано скъп.
              Последно редактирано от Тропчо; 25-11-13, 18:59.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                edoors, твоята ризка 3XL е на "Княз Борис" от Сряда. Не знам взе ли си я.
                Имам затруднения с 2XL на svilenst. Ще видя дали мога да измисля нещо другата седмица, а следващия път ще взимам повечко материал за проби. Не очаквах такъв интерес.
                За ianely истинският 4XL ще е готов в Понеделник, ще пиша допълнително кога ще имам кола за София.
                На mirodo XL-а ще пътува за Троян в Понеделник, само да ми уточни кой офис на Еконт му е удобен, за да не го разкарвам като Райковски до другия край на града.
                Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
                Здравей колега. Сега май е верен вица за Българския форум че като питаш нещо и ти отговарят колко си тъп.Аз не се мъча да те убаждавам професионалиста по тези работи си ти.За гладенето примерно переш на ръка и простираш като при пердетата.Май ще ме накараш да ти направя един подарък за коледа.Пусни някоя снимка на ризите.Поздрави.
                Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение

                Ако е прозвучало така, не е умишлено и се извинявам. Може и да съм поизперкал малко, чисто професионално. Опитах се да обясня, че няма материал, дето хем да попива хубаво, хем да съхне бързо. Или едното, или другото... Сега, има материали, които отвеждат влагата и пак са от типа "дишащи" материи, но не я попиват. За мен поне, не е едно и също, но като си чета поста сега, може и за повечето хора да е еднакво. Още веднъж- извинявай!
                П.П. Това може и да не го срещнеш в друг форум
                .
                Последно редактирано от Тропчо; 29-11-13, 15:50.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                  Е тя хубаво е там от сряда, ама кой да прочете? Пу да се... Утре работи ли Княз Борис?
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                    По принцип, в Събота работи, но точно утре момичетата можеш да ги намериш на Арбанаси.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      По принцип, в Събота работи, но точно утре момичетата можеш да ги намериш на Арбанаси.
                      Идвам! Да ми вземат ризата...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                        Казах "момичетата". Ризата ти е в магазина и няма как да я вземат. Но, обичам хората, които ме хващат в крачка и в Понеделник ще си я вземеш с бонус "малка бродирана емблема", която можеш да си я пришиеш или залепиш на седалката на жипката.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Е тя хубаво е там от сряда, ама кой да прочете? Пу да се... Утре работи ли Княз Борис?
                          И понеже си кьорав,хоп-бонус!! Другия път ще си поръчам и аз,и ще забравя да си я взема .....цял месец!Да видя какъв ще е бонуса! Дано не боли!

                          п.п Що все едни и същи бре??
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Казах "момичетата". Ризата ти е в магазина и няма как да я вземат. Но, обичам хората, които ме хващат в крачка и в Понеделник ще си я вземеш с бонус "малка бродирана емблема", която можеш да си я пришиеш или залепиш на седалката на жипката.
                            Много добре те разбрах! Не уточних само, че трябва да ми вземат ризата на Арбанаси, та там да си я взема от момичетата....
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              И понеже си кьорав,хоп-бонус!! Другия път ще си поръчам и аз,и ще забравя да си я взема .....цял месец!Да видя какъв ще е бонуса! Дано не боли!

                              п.п Що все едни и същи бре??
                              Ти, ако почнеш да носиш ризи, може и с ваучер за магазина да се уредиш.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                                И понеже си кьорав,хоп-бонус!! Другия път ще си поръчам и аз,и ще забравя да си я взема .....цял месец!

                                Не е нужно цял месец....а забравиш 20 минути и съм ти отмъкнал пръчката.....бонус от мене

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X