Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсим шофьори на UNIMOG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търсим шофьори на UNIMOG

    Първоначално публикуван от efreytora Преглед на мнение
    Здравейте на всички ,виждам ,че разбирате от управление на 4x4 и ще попитам нещо в което се съмнявам.Как е възможно с унимог още в гаранция ,на асфалт,с 40км/ч ,да изтървеш пътя да скочиш канавката и да обърнеш камиона,па макар и на мокро.Визирам станалата наскоро катастрофа с военен камион край Хасково. просто нещо не е както трябва.
    Здравей колега незнам дали някога си се возил на автомобил с подобен грайфер на гумата .Тези гуми са перфекни за кал и куп други тежки условия.
    Но на мокър асфалт с малко кал или слама от горе ссе превръшташ в истинска шейна.
    Разбира се тук може да има и други причини казвам специално за гумите че са сособени за каране.

    Коментар


    • #17
      До: Търсим шофьори на UNIMOG

      А аз пък да попитам като е Унимог та какво? Невниманието, шофьорската грешка или проблем по пътя не прощават... И е без значение дали е Унимог, ГАЗ66 или каквото и да е на четири колела...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #18
        До: Търсим шофьори на UNIMOG

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        А аз пък да попитам като е Унимог та какво? Невниманието, шофьорската грешка или проблем по пътя не прощават... И е без значение дали е Унимог, ГАЗ66 или каквото и да е на четири колела...
        +1
        И в добавка на 2,3,6,8 и т.н. колела също
        Николай Папазов

        Коментар


        • #19
          До: Търсим шофьори на UNIMOG

          Според мен е карал малко бързо .
          Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

          Коментар


          • #20
            До: Търсим шофьори на UNIMOG

            според мен е бил поредният пиян военен ,пияна армия,пиян народ, пияна държава!

            Коментар


            • #21
              До: Търсим шофьори на UNIMOG

              Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
              според мен е бил поредният пиян военен ,пияна армия,пиян народ, пияна държава!
              А какво да кажем ние дето не пием?

              Коментар


              • #22
                До: Търсим шофьори на UNIMOG

                колегата поставя съвсем кукретен въпрос , че търси човек които да работи с това чуду , сигурен съм че няма такъв дето да неможе да го кара , но все пак става въпрос за работа
                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X