Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Програмата за бродерия вече е разработена, скоро ще пратя снимки. Доста време мина, ама като вършиш една работа между другото е така. С предимство са клиентите, после идват хобито и приятелите.
    Маа, много ми е интересно кво ша се получи ако приятелите са ти и клиенти?
    Оставаме в очакване на снимки .
    Не всичко,което е с две БУЗИ ,е лице !
    ТЕЛ. нула88седем7шест4дведве8

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Давай снимки,че стана интересно!И кажи,дали ще могат да се избродират,на нещо зимно?И да речем примерна цена!
      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Програмата за бродерия вече е разработена, скоро ще пратя снимки. Доста време мина, ама като вършиш една работа между другото е така. С предимство са клиентите, после идват хобито и приятелите.
        Може ли да видим как е станало и върху какво облекло?
        Ще има ли вариант да изпратя моя блузка и на нея да бъде бродирано логото?
        Ако реша, че предлаганата материя няма да издържи повече от 6 месеца(примерно), мога ли да изпратя моя блуза/суитчър и пр. и да се бродира?)

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Пуснах бродерията върху елек. Има още работа по проекта, понеже над 30 000 бода натягат доста бялата подложка и се получава известно изместване между Стопа на единия цвят и Старта на другия, но това ще се оправи с регулиране на обтягането на конеца и малко корекции в програмата. Не обръщайте внимание на зеленото шосе, това също е проба на един малко по- различен конец... да не се впускам в обяснения, които едва ли интересуват някого.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 1.jpg
Прегледи:1
Размер:40.9 КБ
ID:5427974Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 2.jpg
Прегледи:1
Размер:40.6 КБ
ID:5427975Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 3.jpg
Прегледи:1
Размер:72.6 КБ
ID:5427976Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 4.jpg
Прегледи:1
Размер:39.1 КБ
ID:5427977Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 5.jpg
Прегледи:1
Размер:36.7 КБ
ID:5427978Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 6.jpg
Прегледи:1
Размер:37.6 КБ
ID:5427979Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 7.jpg
Прегледи:1
Размер:47.9 КБ
ID:5427980Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 8.jpg
Прегледи:1
Размер:66.9 КБ
ID:5427981
          ...тааа, тази бродерия с диаметър 14,5 см. ще струва между 4,50 и 5,00 лв. без ДДС. Ще направя точната цена, след като приключа с корекциите.
          Да, може да се бродира на готови суичъри, макар и с известни неудобства и уговорки, за които съм писал по- горе. Абе, най- добре си е на разкроен детайл.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Добре изглежда ,имам питане, защо пътя не опира в червения сектор и може ли да се оправи.
            А иначе е супер ,изключая зеленото .Едва ли някой би го сбъркала цена от 5лв. за бродерия, при все че знаем за плюсовете на бродерията.

            ПОЗДРАВИ

            PS. Малко ми малее шрифта на надписа.Поне на двете емблеми горе една до друга .
            Последно редактирано от nvelikov; 26-11-12, 11:52.
            Не всичко,което е с две БУЗИ ,е лице !
            ТЕЛ. нула88седем7шест4дведве8

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Гъстите бодове деформират бялата подложка, на която се бродира. По този начин, координатите, които са зададени на иглата за начало на следващия цвят, стават леееко неверни, спрямо вече деформираната подложка. Това ще се отработи на принципа проба- грешка. Ако не стане, ще обърна последователността, така че програмата да върви отвън- навътре. Примерно, първо кара червената периферия, после минава към шосето... Има начини, иска време, а то става все по- малко. След 15-ти януари ще си барам ушите близо месец, ама сега....
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                Аз искам 1бр. сив суитчър XL.
                Преди почти два месеца съм дал заявка за суитчър.Да смятам ли че поръчката ми е приета?Ако не е да мисля нещо друго.
                YAMAHA WR450F

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Митко каза, че ги е поръчал, ама нищо не пише и аз не знам до къде са се придвижили работите.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                    Преди почти два месеца съм дал заявка за суитчър.Да смятам ли че поръчката ми е приета?Ако не е да мисля нещо друго.
                    Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                    Митко каза, че ги е поръчал, ама нищо не пише и аз не знам до къде са се придвижили работите.
                    Аз разбирам, че се работи по бодерия, което мисля, че е най-доброто за момента.. Нека изчакаме с поръчките, да се предложат качествени, бродирани изработки, и да направим една голяма поръчка, и всички да са доволни..

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Е, така да е.
                      А на Митко поръчките? Той каза, че ги е поръчал? Ако е така, няма да се отмятам!! Пък и не ми пречи да имам от двата вида.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Аз също! Каквото съм поръчал до момента, нека се прави!
                        Просто останах с впечатлението, че Тропчо е поел инициативата в момента и до някаква степен поръчките са се прехвърлили..

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Да обясня пак. Няма прехвърляне на ангажименти. Аз работя единствено по бродерията, понеже има интерес към нея, а "...нямало кой да я направи, много пари ще струва програмата и т.н.". По никакъв начин, това не влияе на нещата, които сте си поръчали до момента. Какво се случва там, аз не мога да кажа, не дублирам работата на колегите, не поемам поръчките за суичъри, нямам намерение да се намесвам в тяхната работа. Само добавям варианти за форумни артикули на принципа "колкото повече- толкова повече".
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Здравейте колеги, за съжаление там където съм поръчал суичърте, имат страшно много работа и нищо не става......това разбира се има своето обяснение и то е че, на никой не му се спира работата заради няколко сучъра......така че, не се притеснявайте да се откажете от поръчката си, тъй като все още не са изработени блузите и суичърите ви. По-добре да изчакаме колегата Тропчо да направи коригиращи проби и да предложи нещо наистина много по-добро и качествено.
                            Поздрави

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Е, щом е така аз се отказвам, обаче само ако е сигурно, че няма проблем! Не искам да объркам поръчките и плановете на някой.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                                Е, щом е така аз се отказвам, обаче само ако е сигурно, че няма проблем! Не искам да объркам поръчките и плановете на някой.
                                Не се притеснявайте колеги, няма проблем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X