Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
    И какво стана с дамските блузки с остро деколте например (казвам остро не дълбоко) ако трябва да си купим и да доставим....обещахте ми, минавайки на събора, жените сме суетни и мисля че ще имате доста поръчки.
    Доби, тази година на събора не съм идвал за съжаление. А по-горе съм писал за дамските потници........нещо се обърка с фирмата доставчик.

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Митко за мен искам един сив суитчър - максимално голям размер.
      С ник ли Марто?

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Митко, една черна блуза за мен без логото.. Предполагам, че ми имаш координатите.. Мерси предварително!

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
          Митко, една черна блуза за мен без логото.. Предполагам, че ми имаш координатите.. Мерси предварително!
          Размер?

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Я за неразбралите,обяснете каква беше цената на суитчер или там както им казвате,със логото на форума и вътре ника на потребителя във самото лого?
            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Ника ще е в логото, виж пост 314.

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                С ник ли Марто?
                Без НИК Митаче! С който не се познаваме - имам уста за тая работа...

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Без НИК Митаче! С който не се познаваме - имам уста за тая работа...
                  Ок

                  Коментар


                  • Последно каква е цената на суитчъра с логото вътре ?
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Ааа малко информация за тея суичъри - цена, марка, качество ? Че неможах да хвана идеята


                      Поздрави !

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                        Ааа малко информация за тея суичъри - цена, марка, качество ? Че неможах да хвана идеята


                        Поздрави !
                        +1. И някоя снимка, ако може.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Пост № 298, мисля отговаря на въпросите.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            За един клиент разработихме моделче на едни такива елечета. Ако ви харесва подобна идея, мога да поработя по въпроса. Ще трябва да променя някои детайли, но основната концепция "Елек" ще си остане.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Елек1.jpg
Прегледи:1
Размер:28.0 КБ
ID:5416792Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Елек2.jpg
Прегледи:1
Размер:30.9 КБ
ID:5416793
                            Материалът е двуконечна, памучна вата на два пласта, така че площната маса на материала става около 520 гр./кв.м. Цената на приложения модел е 28,80 лв с включен ДДС.
                            Цената предвижда, естествено, три удара отпред и три отзад. За печат става дума.
                            Последно редактирано от Тропчо; 15-10-12, 17:58.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Аийде да измислим/те някакви хубави суичъри - адидас, мизуно, найк, регата. Нещо което да си струва парите и на него да има логото. Отделно да има и нещо по-среден клас примерно за нагоренадолу .

                              Поздрави !

                              п.п. Тея дето са от вата бързо стават на нищо, а и като цяло матеряла не си е стока. ВСИЧКО което предлагам се базира на личният ми опит и мнение с което не ангажирам никого или най-малко искам да обидя някого

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Ми, едва ли някой ще се обиди. Мога да ви предложа и триконечна вата, и пенирано трико, и памук/ ликра... без да се налага да плащате +30 до 50% за запетайката на Найк, примерно. Въпрос на цена. Елекът, който предлагам се ползува за задължително работно облекло и си откарва един сезон (разбирай поне 100 обличания и брой на пранетата, в зависимост от естетически, хигиенни и прочее навици). За момента ме интересува допада ли ви идеята за елек. Ако има интерес, ще направя мостра с емблемите и ще я снимам по- подробно.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X