Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Въпреки тези недостатъци, аз си потвърждавам поръчката.


    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
    Здравей Митко
    За мен общо 3
    1 бр. размер L цвят черен с надпис - iiiopo
    1 бр. размер L цвят 921001 с надпис - iiiopo
    1 бр. размер XXL цвят черен с надпис - Евлоги

    О8992б2132
    Ако се намери по-качествена технолоия ще си поръчам още.
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      И аз ще направя като Жоро, поръчката си остава. Черна XL, имаш ми координатите
      Не пречи да ги перем на по-малко от 30 градуса, така че, няма грижи! уш.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      08седем9010З60
      MAKE RALLY NOT WAR
      Confidence in Motion

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
        Да внеса малко яснота за бродерията!

        Не е скъпа самата бродерия,а изработката на програмата- 1000 бода на иглата около 4-4,50 лева.

        Тази тениска съм си я поръчвал преди повече от две години,а това и е вида след многократно носене и пране.
        Проблема идва от друго място-ще се оскъпи и бави продукцията за изработване на програма за никовете.Ако е само тениска с логото на форума отпред от памучен плат себестойноста и е-около 17лева.Като същата програма може да се използва за изработката на суитчъри тип полар,пролетни и зимни якета.
        Ако има някой навит може да поръчаме направата на програмата и след това и на тениски,полари и якета.
        Извън темата.
        Препоръчайте фирма която може да направи бродерия по желание/картинка на клиента!
        За да не е реклама може на ЛС.
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          И моята поръчка остава.


          П.п. добре дошли са всякакви полужителни промени по тениските !

          Поздрави !

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Технологията за качествен и траен печат в малки тиражи си я има - трансферен (сублимационен) печат. Ако се направи качествено надписите издържат, не избледняват и не падат при пране с до около 70-80. При него изображението се отпечатва на принтер огледално върху хартия със силиконова основа. Мастилата са на водна основа и активизират и прехвърлят върху текстила с термопреса при висока температура (около 180 градуса).

            Адаш, питай твоите хора дали могат да ги надписват по този начин. Ако не могат - ще съдействам.
            Флекса не е траен.

            Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
            Извън темата.
            Препоръчайте фирма която може да направи бродерия по желание/картинка на клиента!
            За да не е реклама може на ЛС.
            Писал съм ти на ЛС.
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Аз също си мислех че ще е по този начин, но са ги направили на сито и никовете са ги направили на флекс и са ги лепнали върху боята......а иначе боята е много устойчива.

              Всъщност тениските ги изработва друга фирма, аз ги поръчвам при тези момчета с календарите........не че те немогат да ги изработят но имат доста работа и бройките са малко.....абе както и да е.

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Абе момчета, само на мен ли ми изпадаха буквите, от надписа ??? Борис Хаджиценев го няма, но пък горният надпис си стои... ??
                Изглежда съм попаднал на кофти партида, изпрана е 2 пъти тениската...... ? Единият път на ръка, другият в пералнята... ?
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                  Технологията за качествен и траен печат в малки тиражи си я има - трансферен (сублимационен) печат. Ако се направи качествено надписите издържат, не избледняват и не падат при пране с до около 70-80. При него изображението се отпечатва на принтер огледално върху хартия със силиконова основа. Мастилата са на водна основа и активизират и прехвърлят върху текстила с термопреса при висока температура (около 180 градуса).

                  Адаш, питай твоите хора дали могат да ги надписват по този начин. Ако не могат - ще съдействам.
                  Флекса не е траен.



                  Писал съм ти на ЛС.
                  Траен може и да е, качествен - също, обаче седи като найлон и запарва зверски. За малка емблема отпред е добре, но за голяма на гърба категорично не става. Старите ми 2 форумни фланелки са така.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Ама... вие.... перете ли ги?
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                      За съжаление за колегите РАДО/РАДОСТИН РАДЕВ, madshpic и strugarev няма тениски, защото вече бях пуснал заявката.
                      ами чакаме
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Здравеи Митко.За мен 3бр. 1бр.xl id 461134.1бр.хххlid461128. 1бр.хххl id461132. Благодаря предварително 0888 500 142

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                          Аз също си мислех че ще е по този начин, но са ги направили на сито и никовете са ги направили на флекс и са ги лепнали върху боята......а иначе боята е много устойчива.
                          Точно поради тази причина пада надписа. Ако флекса е залепен върху текстила ще издържи доста повече. Но в случая, като се залепва върху ситото не хваща добре, а и буквите на никовете са доста дребни.

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Траен може и да е, качествен - също, обаче седи като найлон и запарва зверски. За малка емблема отпред е добре, но за голяма на гърба категорично не става. Старите ми 2 форумни фланелки са така.
                          Флекса стои като гумено покритие, защото всъщност е плътно фолио и запарва в пъти повече от сублимационното мастило. Разпъни плата на отпечатаното поле на двата вида надписи и ще видиш разликата. Старите ти тениски със сублимация ли са правени?

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Ама... вие.... перете ли ги?
                          Да им се чуди човек...
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Да се влюча и аз в раздаването:

                            Една черна (920101)
                            и една сива (921001)
                            с никнейма,
                            размер- трите Хикса, ако има, ако няма, тогава- XXL.
                            Вземане на място от всеки район на София, вечер
                            О88 89 2ОО 89
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Аз също потвърждавам поръчката! А щом ника пада може и без ник

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Ми поправете се бе няма да излагате форума!15лв.кво му плащаш ама да си личи бре,щом трябва няма да ги перем айде де!И аз потвърждавам поръчката!
                                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X