Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Така е, но не съвсем. От моите 34 предложения 18 са от разходки и експедиции.
    Владо, още една препоръка. Не правете тук никакво публично гласуване, вече време няма. Ти като опитен журналист със сигурност имаш познати професионални фотографи. Покани някой експерт( или няколко) направете жури и изибирайте. Никой нама да се разсърди, като оценката е от професионалисти. А догодина ще стартираме по-отрано и след селекция от жури на например 36-те най-добри през октомври през ноември ще има гласуване и декември печат.
    .
    Мнението на Злати е много разумно. Наистина не остана време. За най-голяма оперативност предлагам следното. Нашият фотограф Сергей Антонов да избере 12 снимки и да ги предложи тук. А след това комисия да прецени коя предложена с коя не предложена да се смени. За състав на комисията предлагам Злати, Димо и Чинела, но не съм питал никой от тях. Мисля, че по-бързо ще видят тази тема, отколкото да им пиша лични съобщения.
    Освен това - има ли някой тук, на който бизнесът му е отпечатване на календари. Така и така ще се дават пари, по-добре е при наш човек. Цените май са почти еднакви навсякъде.
    www.offnews.bg

    Коментар


    • #62
      От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

      Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
      ......Освен това - има ли някой тук, на който бизнесът му е отпечатване на календари. Така и така ще се дават пари, по-добре е при наш човек. Цените май са почти еднакви навсякъде.
      Аз работя в печатница в момента. Кажете какво е крайното решение за вида на календарите и ще ви дам цена. А може и ние да оформим визията на календара.

      Може да ми пишете на mpunev@abv.bg

      Поздрави

      Коментар


      • #63
        От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

        Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
        ...
        Освен това - има ли някой тук, на който бизнесът му е отпечатване на календари. Така и така ще се дават пари, по-добре е при наш човек. Цените май са почти еднакви навсякъде.
        Драсни едно ЛС или се обади и на Вальо (drukman), той също се занимава с печатарство.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #64
          От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

          Снимал съм и съм пускал във форума каквото съм уловил и ми е донесло удоволствие.
          Ще се радвам, ако мога да помогна и в това начинание.
          Но ще линкна сетовете на по-големите тазгодишни състезания, ако нещо ви допадне, аз трудно избирам.

          Снимки от разходки около Варна:
          http://www.flickr.com//photos/vesur/...46379932/show/

          От Приморско:
          http://www.flickr.com//photos/vesur/...84141507/show/

          Средна кула /Русе:
          http://www.flickr.com//photos/vesur/...21053814/show/

          Сливен:
          http://www.flickr.com//photos/vesur/...21053814/show/

          Малко Албена:
          http://www.flickr.com//photos/vesur/...40949437/show/

          Шумен се ъплоудва за момента:
          http://www.flickr.com//photos/vesur/...75336067/show/










          Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

          www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

          Коментар


          • #65
            От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

            Аз също мога да помогна с отпечатването. Ако ще е еднолистов календар 50х70 см. може да стане бързо след одобряването на снимките. На въпроса за цената. Колкото повече са бройките, толкова по ниска е цената за брой.имайки в предвид потребителите на форума и желаещите говорим за стотинки на бр. проблема дори ще е в доставката до всеки освен ако не се пращат на групи по повече бройки с куриер за всеки град и населено място.тел.0896 833 110 Васко.
            Honda CR-V I 2000 г.
            0 осем 96 осем три 3 сто и 10

            Коментар


            • #66
              От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

              Африканските пътешественици (Бойко и Мони) дали са видели тази тема? Може да ги потърсите лично.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #67
                От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 3316.jpg
Прегледи:1
Размер:48.2 КБ
ID:5325102Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2560.jpg
Прегледи:1
Размер:168.2 КБ
ID:5325096Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RFC.jpg
Прегледи:1
Размер:163.4 КБ
ID:5325103Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 2562.jpg
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5325100Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5710.jpg
Прегледи:1
Размер:60.7 КБ
ID:5325097Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Greece.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5325094Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BAJA1000.jpg
Прегледи:1
Размер:78.0 КБ
ID:5325091Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BAJA 1000.jpg
Прегледи:1
Размер:58.8 КБ
ID:5325088Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 3042.jpg
Прегледи:1
Размер:57.0 КБ
ID:5325101Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Gordon.jpg
Прегледи:2
Размер:36.6 КБ
ID:5325092Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BAJA300 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:105.1 КБ
ID:5325089Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5281.jpg
Прегледи:1
Размер:146.8 КБ
ID:5325104

                Нещо не можах да кача всички снимки ..Нарочно съм ги подбрал по плакатни но нали са за календар.Снимките не са обработвани.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 05-12-11, 03:03.

                Коментар


                • #68
                  От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                  Владо, по две причини ще откажа. Първо, знаеш, сина ми в събота стана на 10 дни и още е сложно да съчетавам работа, сън, къпане и смяна на памперси в едно. Второто, и по-важно, участвам в конкурса с мои снимки и не мога да се считам за 100% обективен. Затова пак казвам, твоят фотограф със сигурност има някой колега с опит, направете тримата едно жури и избирайте. Хем експерти, хем външни и незаинтерсовани, ще изберете максимално обективно, без да се влияете кой е автора и кой и какво е на снимката.
                  Щото мен ако питаш, има достатъчно готини снимки с Ленд Ровъри за целия календар
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #69
                    От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                    Има ли някакво развитие по темата?
                    Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                      Какво стана, има ли развитие??Мина около седмица..
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #71
                        От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                        Предполагам че до края на другата седмица ще са готови.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                          Предполагам че до края на другата седмица ще са готови.
                          Добре де, а към кой да се обърнем за бройки ??
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • #73
                            От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                            Добре де, а към кой да се обърнем за бройки ??

                            Когато са готови, офроуд-медиа ще съобщят, следете темата.


                            П.П. Като дизайн и подбор на снимки, календара стана страхотен, особено заглавната страница!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                              Поне демо-версия няма ли?
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                                Календарът вече е отпечатан. Утре сутринта вече ще е на разположение във офиса на "Офф медия" в София на бул. "Витоша" 15, ет. 3 (над Ритуалната зала), както и за поръчки за изпращане по куриер.
                                Поръчките, критиките и похвалите (ако случайно има), пишете тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...20#post1712020
                                Последно редактирано от Владимир Йончев; 22-12-11, 20:16.
                                www.offnews.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X