Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дистанционно за аларма?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дистанционно за аларма?

    Жена ми си загуби дистанционното за алармата. Сега е с резервното. Къде може да ми направят още един комплект? Не знам каква и е алармата, нито къде са я слагали.
    О899 2б2 1З2

  • #2
    Re: Дистанционно за аларма?

    Трябва да го види човек който разбира от тези работи и ще ти каже става ли да се програмира още едно дистанционно или не.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Re: Дистанционно за аларма?

      на първо място виж каква е алармата - най-добре ще е, ако е българска, ще ти го направят за 5-10лв... ако не е БГ, трябва да се отвори и да се види какво пише на чипа /инт. схема - черна, обикновено с 8 крачета/
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Re: Дистанционно за аларма?

        Ако алармата е от тези модели, дето ги монтират в БГ могат да ти направят ново дистанционно по старото в сервиз "Ravena" в "Белита брези зад "Лучано" на бул. "Гоце Делчев"(около 25 лв. беше). Ако е от заводските се съмнявам, че някъде ще стане, защото преди време се занимавах с търговия на употребявани коли и съм пробвал да си правя дистанционни за оригиналните аларми, но нявсякъде са ми отказвали. Другия вариант е ако държиш да имаш 2 дистанционни, нова аларма от "Конрад" на "Прага" за 50 лв.-"Roboguard", китайска, но изпробвана. Мисля, че е копие на някаква известна марка и има всички необходими (и не чак толкова) функции.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          Re: Дистанционно за аларма?

          Ако опре до нова аларма по-добре българска на СТС. Офиса е на "Ккукш", №1, сградата на ИНЖСТРОЙ. Продал съм ного от техните модели, а и двете ми коли са с такива. Имат и гаранция 1 година и цена около 50 лв в зависимост от модела(опциите).
          Приятели не се печелят - губят се завинаги.
          УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
          Времето е ценно, само ако не бързаш.
          0889623098

          Коментар


          • #6
            Re: Дистанционно за аларма?

            Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
            Ако опре до нова аларма по-добре българска на СТС. Офиса е на "Ккукш", №1, сградата на ИНЖСТРОЙ. Продал съм ного от техните модели, а и двете ми коли са с такива. Имат и гаранция 1 година и цена около 50 лв в зависимост от модела(опциите).
            И това е вариант стига да става за централно заключване.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #7
              Re: Дистанционно за аларма?

              Открии управляващия модул на алармата. Обикновенно под волана. Ако се затрудниш виж къде ти е светодиода и проследи кабела му. Виж какво пише на модула и ми се обади да ти направя дистанционно /ако въобще е възможно/.

              Коментар


              • #8
                Re: Дистанционно за аларма?

                Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                Открии управляващия модул на алармата. Обикновенно под волана. Ако се затрудниш виж къде ти е светодиода и проследи кабела му. Виж какво пише на модула и ми се обади да ти направя дистанционно /ако въобще е възможно/.
                OK през уикенда ще го открия и ще се обада. Благодаря предварително
                О899 2б2 1З2

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X