Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся джипове под наем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • търся джипове под наем

    Здравейте, занимавам се с продажба на приключения и вече няколко пъти имам питане за това някой да се качи на джип с подходящо оборудване и да поизлезе от пътя. В повечето случай попадам на мъгляви формулировки с много ако-та.
    Много ми се иска да намеря някой който да ми каже: дай еди-колко си, давам ти да минеш от тук и да направиш това и това за толкова време. Много време обхождах форума и така и не намерих дори и намек за подобно нещо. Ясно е че е скъпо, ясно е че е рисково и все пак...
    Моля ви да ми помогнете...
    ако не можеш да кажеш нещо хубаво, по-добре не казвай нищо..

  • #2
    От: търся джипове под наем

    Първоначално публикуван от Espas Lagunov Rapidov Преглед на мнение
    Здравейте, занимавам се с продажба на приключения и вече няколко пъти имам питане за това някой да се качи на джип с подходящо оборудване и да поизлезе от пътя. В повечето случай попадам на мъгляви формулировки с много ако-та.
    Много ми се иска да намеря някой който да ми каже: дай еди-колко си, давам ти да минеш от тук и да направиш това и това за толкова време. Много време обхождах форума и така и не намерих дори и намек за подобно нещо. Ясно е че е скъпо, ясно е че е рисково и все пак...
    Моля ви да ми помогнете...
    Съмнявам се, че някой ще си даде отрочето, друг да му го троши. Без значение от цената.
    Ти, гаджето/булката/, ще я споделиш ли за едно кръгче?

    Коментар


    • #3
      От: търся джипове под наем

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Съмнявам се, че някой ще си даде отрочето, друг да му го троши. Без значение от цената.
      Ти, гаджето/булката/, ще я споделиш ли за едно кръгче?
      Точно формулирано.

      Единственият шанс е да намериш тука човек, който да се навие да го играе инструктор със собствено МПС - и да има адекватния опит и в карането, и в обясненията, за да не остави твоите клиенти да се пребият. Другият вариант е да инвестираш 3-4 хиляди в един базов Самурай с кални гуми и да водиш занятието сам.

      Кажи поне за кой район става дума.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • #4
        От: търся джипове под наем

        И аз твърде не схващам как това ви е бизнеса а нямате необходимото оборудване
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          От: търся джипове под наем

          Не виждам нищо странно в искането. Има фирми за около 400Е на ден без ДДС предлагат подходящото возило, застраховано е. Подписва се договор за наем като дължиш всичко непризнато от застраховател или гаранциония сервиз при евентуален инцидент. Внасяш и съответната гаранция. Горивото не е включено в цената.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: търся джипове под наем

            Еми то затова са измислени АТВ-тата, взимаш си под наем и караш. Никой няма да си даде джипката да му я троши някой друг пък макар и с договори и застраховки. Има фирми който предлагат возене но не е същото като да караш.
            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

            Коментар


            • #7
              От: търся джипове под наем

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Не виждам нищо странно в искането. Има фирми за около 400Е на ден.
              Ами като има фирми .........
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #8
                От: търся джипове под наем

                Всъщност питащият или не е чел достатъчно във форума, или има свои си съображения. Ето тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=93436 има линк към фирма, която обявява Дифендъри под наем на доста по-поносими цени от споменатите по-горе. Друг е въпросът, че са конкурентен туроператор
                Последно редактирано от badeff; 13-10-11, 18:33.
                Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                Коментар


                • #9
                  От: търся джипове под наем

                  Първоначално публикуван от Espas Lagunov Rapidov Преглед на мнение
                  ...Моля ви да ми помогнете...
                  По спомени ivan kerchev
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: търся джипове под наем

                    Бре колеги и то колегата се включва веднъж на 2 години ама както и да е . Та по темата щом си навит за приключения заповядай аз съм навит да ти предостъпя нисаня .Телефона ми го има в потписа.
                    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                    Коментар


                    • #11
                      От: търся джипове под наем

                      Първоначално публикуван от Espas Lagunov Rapidov Преглед на мнение
                      ... Много ми се иска да намеря някой който да ми каже: дай еди-колко си, давам ти да минеш от тук и да направиш това и това за толкова време. Много време обхождах форума и така и не намерих дори и намек за подобно нещо. Ясно е че е скъпо, ясно е че е рисково и все пак...
                      Моля ви да ми помогнете...
                      Пита се: Какво може да спечели и какво може да загуби даващият под наем. По втората част на въпроса ще се самоцитирам с казаното преди година по подобен повод:

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Що е то "разумна цена" при условие, че ти с лекота можеш да нанесеш щети за 4-цифрена сума или направо да тотализираш колата, а застрахователите хич не се изтрепват да застраховат автомобили за щети при каране офроуд?!?
                      По първата част имаш думата ти. Колко си готов да платиш за да продадеш някому приключението "поизлизане от пътя" и кой и как ще гарантира възстанявоване на евентуално нанесените от клиента щети?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        От: търся джипове под наем

                        Аз мисля така:

                        Който е готов да даде джипа си за такава работа-да си прецени колко реално може да вземе за него, ако го продаде.
                        Тази сума се дава на собственика на джипа като гаранция, дава се и уговорената такса за ползване на машината, прави се договор за покриване на евентуални повреди и щети, и който не му се свиди джипката-може да печели от нея.

                        По така описаната схема съм готов да предоставя витарата за ползване.
                        Но това за моят район де...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          От: търся джипове под наем

                          Бедна държавичка сме,с бедни туристи...иначе по света това удоволствие не е рядкост!

                          Коментар


                          • #14
                            От: търся джипове под наем

                            Обърни се към Крис - http://www.facebook.com/profile.php?...603538&sk=info. Ето фирмата, там има телефони http://www.wildrovers4x4.com/. Знам, че септември прави организация за чужденци (англичани или израелци) с джипове под наем - при това ги води дори и из Румъния. Ако не говориш английски по-добре го търси денем, когато са там преводачите.
                            Надявам се да съм бил полезен.
                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • #15
                              От: търся джипове под наем

                              Първоначално публикуван от Espas Lagunov Rapidov Преглед на мнение
                              Здравейте, занимавам се с продажба на приключения и вече няколко пъти имам питане за това някой да се качи на джип с подходящо оборудване и да поизлезе от пътя. В повечето случай попадам на мъгляви формулировки с много ако-та.
                              Много ми се иска да намеря някой който да ми каже: дай еди-колко си, давам ти да минеш от тук и да направиш това и това за толкова време. Много време обхождах форума и така и не намерих дори и намек за подобно нещо. Ясно е че е скъпо, ясно е че е рисково и все пак...
                              Моля ви да ми помогнете...
                              Струва си да се свържете с Targa и да обсъдите този въпрос:
                              http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=2161
                              Джиповете му са съвсем "приключенски" Land Rover Series III. Същият модел е участвал в Camel Trоphy- '83 Zaire Kinshasa-Kisangani:
                              http://www.youtube.com/watch?v=HTJPGgaSq5E

                              P.S. "продавам прилючения" ми звучи много странно...
                              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                              No wahalla.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X