Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервизно обслужване...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Сервизно обслужване...

    Първоначално публикуван от Gorsko pate Преглед на мнение
    Отивам значи,този четвъртък в един уважаван сервиз за реглаж на двигателя, че от известно време колата гори много. ?
    Ами напиши го кой е този сервиз да го знаем! Стига с това да се говори около истината. То затова у нас има корупция, но няма корумпирани! И всички ги знаем, но не смеем да ги посочим!
    Нещата трябва да се казват с истинските им имена! В този форум няма от какво да се притесняваш!
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #17
      До: Сервизно обслужване...

      Първоначално публикуван от Gorsko pate Преглед на мнение
      Много ще съм ви благодарен ако всеки споделя за сервиз, в който са го обслужили коректно.
      Не знам, аз ли съм карък, или всички са "Баш Майстори". Мога да разкажа за поне 10 случая, но ето последния:
      Отивам значи,този четвъртък в един уважаван сервиз за реглаж на двигателя, че от известно време колата гори много. Майстора, който явно е много вещ, установи за има няма 5 мин.,че праблема е в гарнитурата под моноинжекциона - издухала била и засмуквала въздух. До тук добре. Колко ще струва ремонта?
      Диагностика викна майстора по ремонтите. Гледа тоя...цял ден работа била...а бе, около 60 лв. без гарнитурите, които били 3.
      Викам си, добре, нали ще спестявам после от гориво. Водят ме при Приемчика и Диагностика му обяснява проблема и че колегата е казал, че ремонта е около 60лв. Ония го изгледа, сякаш му бяха откраднали обеда и вечерята едновременно. И се започна, ама то, като се сваляло можело да се счупят шпилките и да се наложи да се сваля главата, как на него същото му се било случило наскоро и то с много по-нова кола от моята, а бе, с две думи да съм готов за още 170лв., ако това стане, де, да не давало Господ. Записа ми час за събота, взе 20лв. за прегледа и каза да съм отидел по-рано, че до вечерта да е готова, щото е много работа.
      И така, тръгвам си аз с мрачни мисли и натежал от подозрения, че май, по една случайност ще се окаже най-скъпия вариянт, ама като не разбирам нищо от двигатели, звъня на един приятел, който не съм го вижадал от година и,тамън удобен повод.
      Ела, вика, след като му обясних случая, а и познава колата, ще ти я оправя докато си изпием бирата. Бе как, викам, 3 гарнитури са, цял ден работа, шпилки ще се счупят!
      Е, не беше 1 бира време, но на втората..., а и пари не искаше да вземе.
      Та, идеята ми е, че това горе по-скоро прилича на пладнешки обир.
      Трябва ли преди да отидем в сервиз да завършим "Вилхем Пик" за да не ни мамят?
      Като разбираш е още по гадно,защото виждаш как се опитват да те измамят.

      Коментар


      • #18
        До: Сервизно обслужване...

        Не знам точно как се казва сервиза, но се намира на ъгъла на бул."Александър Малинов"/ към Деница/ и бул."Андрей Сахаров"/към кооперативния пазар на Младост-1/, доста е голям и не може да се сбърка.
        Ако се колебаеш дали някой е боклук, значи той си е.

        Коментар


        • #19
          До: Сервизно обслужване...

          Първоначално публикуван от Gorsko pate Преглед на мнение
          Не знам точно как се казва сервиза, но се намира на ъгъла на бул."Александър Малинов"/ към Деница/ и бул."Андрей Сахаров"/към кооперативния пазар на Младост-1/, доста е голям и не може да се сбърка.
          Мда, освен порядъчно тъпи са и достатъчно нагли. В единствения случай, когато мислех да правя нещо там ме отказаха (за щастие) с наглото си посрещане.

          Между другото единствения сервиз в Младост, от който досега съм доволен е АвтоБраво (от Деница към Цариградско и след спирката на 43-блок надясно и веднага в ляво).

          Коментар


          • #20
            До: Сервизно обслужване...

            Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
            Мда, освен порядъчно тъпи са и достатъчно нагли. В единствения случай, когато мислех да правя нещо там ме отказаха (за щастие) с наглото си посрещане.

            Между другото единствения сервиз в Младост, от който досега съм доволен е АвтоБраво (от Деница към Цариградско и след спирката на 43-блок надясно и веднага в ляво).
            АвтоБраво е на мои приятели, ако искаш да ти обърнат още повече внимание търси ГАН(Данчо) и му кажи че Дима те праща и ще е ОК
            Другия им сервиз е на Константин Величков зад бензиностанция ЕКО.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              До: Сервизно обслужване...

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              АвтоБраво е на мои приятели, ако искаш да ти обърнат още повече внимание търси ГАН(Данчо) и му кажи че Дима те праща и ще е ОК
              Другия им сервиз е на Константин Величков зад бензиностанция ЕКО.
              Тоя данчо не е ли един едър момък с чувство за хумор??? Щото сме големи приятели с него (откакто ми издири телефона с полиция)

              Е това си е предимството да живееш в "земя, като една човешка длан".
              Оня ден отивам в сервиза дето от 10 години знам, че правят най-добър реглаж, пък той бил на Влади.
              Сега ти ме сюрпризираш, че там дет си правя ходовата част и сменям гуми били твои приятели.

              Хм, двигателя го правя при братчеда на жената ама няма ви кажа къде е, че току виж се оказал приятел на някой от форума .

              Между другото дима, твоя Врангел май го видях доста пълен да се качва по пътя за Бояна в неделя или се лъжа? Голем красавец ей

              Коментар


              • #22
                До: Сервизно обслужване...

                Май не съм бил аз, седях си в София. Иначе Данчо е същия този "дребен" момък, много поздрави другия път от мен, израснали сме заедно в Люлин
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  До: Сервизно обслужване...

                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Май не съм бил аз, седях си в София. Иначе Данчо е същия този "дребен" момък, много поздрави другия път от мен, израснали сме заедно в Люлин
                  Ша предам

                  Коментар


                  • #24
                    До: Сервизно обслужване...

                    Искам да попитам за някой читав сервиз за джипки в софия, имам Форд Маверик, тресе на първа , на завой , на заден и т.н.
                    Ходих при приятел и го вдигна на стенда, каза ,че в диференциала са вклинени двата лагера за лява и дясна задна , а те трябвна да са независими. Пита във Форд, но там нищо не знаят по въпроса, защото кода ми не отговаря на програмите им.Трябва ми човек занимавал се с тези неща. Той Маверика си е Терано , но не знам дали там са еднакви.
                    Много ще ви бъда благодарен, пичове , хайде помогнете.
                    Даймън

                    Коментар


                    • #25
                      До: Сервизно обслужване...

                      Първоначално публикуван от diamon Преглед на мнение
                      Искам да попитам за някой читав сервиз за джипки в софия, имам Форд Маверик, тресе на първа , на завой , на заден и т.н.
                      Ходих при приятел и го вдигна на стенда, каза ,че в диференциала са вклинени двата лагера за лява и дясна задна , а те трябвна да са независими. Пита във Форд, но там нищо не знаят по въпроса, защото кода ми не отговаря на програмите им.Трябва ми човек занимавал се с тези неща. Той Маверика си е Терано , но не знам дали там са еднакви.
                      Много ще ви бъда благодарен, пичове , хайде помогнете.
                      Даймън
                      Провери тампоните. Скоростите и раздатката(най-вече).

                      Коментар


                      • #26
                        До: Сервизно обслужване...

                        Първоначално публикуван от diamon Преглед на мнение
                        Искам да попитам за някой читав сервиз за джипки в софия, имам Форд Маверик, тресе на първа , на завой , на заден и т.н.
                        Ходих при приятел и го вдигна на стенда, каза ,че в диференциала са вклинени двата лагера за лява и дясна задна , а те трябвна да са независими. Пита във Форд, но там нищо не знаят по въпроса, защото кода ми не отговаря на програмите им.Трябва ми човек занимавал се с тези неща. Той Маверика си е Терано , но не знам дали там са еднакви.
                        Много ще ви бъда благодарен, пичове , хайде помогнете.
                        Даймън
                        Много интересна констатация. И как стигна до този извод твоя приятел? Повдигна колата,завъртя едната задна гума и какво...и двете се въртят в една посока ..това ли ?
                        ------------------------------------
                        тел. O878 9ЧЧ 999

                        Коментар


                        • #27
                          До: Сервизно обслужване...


                          Май така.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X