Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качеството на филтри Vaico,Britpart?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Качеството на филтри Vaico,Britpart?

    Задавам си въпроса в моят случай с една от капризните кутии GM 5L40-E,чудя се докъде има значение с какъв филтър ще е смяната на скоростната кутията,знам че има разлика във влакната на самият филтър и не знам Vaico или Britpart как се представят като марки?

  • #2
    От: Качеството на филтри Vaico,Britpart?

    Не веднъж е споменавано, че на Острова, Britpart е известна като: ШитПарт...
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Качеството на филтри Vaico,Britpart?

      Точно поради този факт ,ги класирам една до друга двете марки и пуснах тема,защото и Вайко ми приличат на този клас,въпроса е може ли да има ядове с ктуията?

      Коментар


      • #4
        От: Качеството на филтри Vaico,Britpart?

        Първоначално публикуван от Тони1 Преглед на мнение
        Точно поради този факт ,ги класирам една до друга двете марки и пуснах тема,защото и Вайко ми приличат на този клас,въпроса е може ли да има ядове с ктуията?
        Е те тука .... само леля Вангя може да ти отговори .... .... ама се спомина ...
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: Качеството на филтри Vaico,Britpart?

          Имах предвид някой знае ли материала толкова ли е специфичен че да отдава значение,или си е филтър като филтър,та да вземам вайкото от България,или ще се поръчва оригинален от чужбина и ще се чака ако е нещо рисково,нека да не намесваме други баби

          Коментар


          • #6
            От: Качеството на филтри Vaico,Britpart?

            Филтьра ако се задьнва не както трябва сам си прецени и какьв ще е нормалния дебит на маслото през него и как може да включва кутията.

            На едни други коли отговора е ДА,рисковано е и не е препорьчително еле като се сметне цената на кутията и цената на филтьра.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Качеството на филтри Vaico,Britpart?

              Аз по скоро имам опасения,че вместо да се задънва ще пропуска повече и все пак вайкото щом го продават като резервна част и за кутията на е53 x5 и никой не е изпищял досега,то не че някой сменя маслата де се чудя да покарам 30-40к с него...за бритпарта чак сега разчитох из ландфорумите,че болшинството от другите им част са пълен цирк и вече изобщо го отмятам като вариант...
              п.с. няма ли някой от тук с такава кутия GM 5?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X