Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля помогнете с мнения за Volvo XC 90 163 p.s. или 186 p.s

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля помогнете с мнения за Volvo XC 90 163 p.s. или 186 p.s

    Бих искал да попитам хората , които имат опит с VOLVO XC 90 модели 2004-2005 г. Мисля да си купувам такъв до към 30000 лв. Дали бихте могли да ми кажете дали са сполучливи двигателите , скоростната кутия и т.н. Основно ще го ползвам за пътувания по асфалт и по рядко за офроуд. Чета по форумите , че скоростната кутия дава доста сериозни дефекти след 120 000 км , дали това наистина е така ?
    Благодаря за конкретните и тични отговори .

  • #2
    От: Моля помогнете с мнения за Volvo XC 90 163 p.s. или 186 p.s

    Явно на никой не му се говори за този модел

    Коментар


    • #3
      От: Моля помогнете с мнения за Volvo XC 90 163 p.s. или 186 p.s

      Чети тук: http://www.volvoclub-bg.com/forum/index.php има доста писано,иначе по-добре е да вземеш 185 к.с. мотора има доста подобрения спрямо 163к.с. ама почва 2006г. иначе бягай от 4 и 5 степения автомат,а за модела от 185кс. има само 6 степенен Геартроник

      Коментар


      • #4
        От: Моля помогнете с мнения за Volvo XC 90 163 p.s. или 186 p.s

        Благодаря много за отговора.

        Коментар


        • #5
          От: Моля помогнете с мнения за Volvo XC 90 163 p.s. или 186 p.s

          Здравей колега, аз имам ХС 90 д5 163 кс ,има добра возия и приличен разход за подобен род автомобил , зимно време е изключително стабилен, но дава много дефекти : автомата дава фира на никакви километри нашият на 147 000 думна , хиляди други дребни но дразнещи като шум от перката на вентилатора, проблеми със заключването на вратите, цд ченджара , яде задни гуми като вафли което никак не е за пренебрегване защото са цифра пара особенно 18-ките .За по новите модели нямам наблюдения, от Мотопфое ме уверяваха , новият модел няма тези болежки но се съмнявам имаики предвид качеството на новите автомобили . Аз линчно не бих си взел повече Волво защото побелях на млади години .

          Коментар


          • #6
            От: Моля помогнете с мнения за Volvo XC 90 163 p.s. или 186 p.s

            Aз съм карал такъв (служебен). Беше 163 кс, после тунинг-190 к.с. Посъживи се откъм вървеж, но за дефектите съм съгласен. Погледни това за по-малко пари!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X