Здравейте, немога да разбера защо при мен показанията на 504S грешни.Имам предвид следното, маркирам един фар и след това експортвам точката към Google earth и виждам, че маркираната точка се разминава с 90м.,помислих че е от google earth ама и в реални условия в морето разминаването е с 40м.Ако някой има идея как да се корегира разминаването, ще съм благодарен.
Тази я имам от 1 година някъде, но е доста стара вече.
Същата си я свалих,колега, но не мога да я кача в мап сорса, а когато се опитам да я отворя ми изписва "Unknown format...."
Използвам Irfan View, Уреда ми е Грамин етрекс виста НСх. Дай съвет мога ли да направя нещо?
Няма нужда да я качваш през мап сорс, като е img формат направо я записваш в картата памет в папка Garmin , само внимавай за името, за да я види. gmapsupp.img трябва да е
пп чакам си -60т. от любимият ми модератор, да не пропуснеш да ме даруваш
Здравейте.Регистрирах се с надежда да намеря карти за гармин.Става въпрос за морски такива.Лично ползвам чартплотер GARMIN 4008.Разполагам с карта на района/черно и азовско/.търся егейско .Може и по далеч.Доколкото знам ,трябва да са оригинални карти за гармин,иначе не зареждат.. Моля ако някой разполага с гармин продукт да сподели.
Коментар