Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GARMIN NAVTALK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GARMIN NAVTALK

    GARMIN NAVTALK в този модел GPS и GSM са в комбинация което ми се струва доста удобно. Бих искал да знам до каква степен е практично и някаква информация за самия апарат.


    както как ви се струва цена 800 лв.
    LZ1DMR

  • #2
    Navtalk




    Има само едно предимство, че би могъл да изпраща като SMS координатите до друг такъв. Предимството обаче се проявява, ако има много хора с такива (поне около теб). Иначе аз винаги скептично се отнасям към нещо, което прави много неща...

    По-добре е за същата сума да си купиш хубав GSM + добър GPS. Специално за мен основно значение има и при двата прибора дали са удароустойчиви и издръжливи на намокряне. Моя GSM (Siemens M45) има доста бойни белези и ако не беше удароустойчив отдавна да съм го сменил... Да не говорим за един GPS който със сигурност ще изпускаш и удряш многократно докато го превозваш с машината някъде извън пътя...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Бе глей сега. Не съм параноик, ама много хем Биг, хем Брадър... Оруел е написал по-малко книги от Жул Верн, ама е написал "1984". От друга страна, просто за да се изпикае, човек донякъде се уединява...
      Не съм важен с нищо за света, и ясно че не интересувам никого, обаче не съм чувал и да прекратяват програмата "Ешелон". Е, да си я донастройват не с моите пари. Собствено затова ти и продават тая играчка. С просешката си заплата няма да финансирам ЦРУ.

      Коментар


      • #4
        Повечето хора си мислят че имат GPS на телефоните си така или иначе GPRS, GPS за една буквичка толкова много пари

        Коментар


        • #5
          ))))))))))))))

          Коментар


          • #6
            Благодаря за отговорите, мисля че везните наклоняват към две отделни устроиства.
            LZ1DMR

            Коментар


            • #7
              gsm+gps

              Имам nokia 5140 с gps може да я погледнеш на сайта на nokia!

              Коментар


              • #8
                По-добре две. GPS-а по принцим е много лаком, щото смята много и непрекъснато. И като стане нешо, оставаш и без място, и без връзка.

                Коментар


                • #9
                  то и Нокия 3650(ако не се лъжа за модела) е с двете...отдавна съм се навил за такова нещо,пък и е около 200 евро...
                  а що се отнася до лакомията...еми то има и зарядно за кола все пак...
                  БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                  (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от off-road
                    то и Нокия 3650(ако не се лъжа за модела) е с двете...отдавна съм се навил за такова нещо,пък и е около 200 евро...
                    а що се отнася до лакомията...еми то има и зарядно за кола все пак...
                    Бих внимавал с моделите на Нокиа, фирмената политика на фирмата е да не включва по някоя важна функция, за да си купиш следващият модел! :x ... Нещо като липсата на памет във Гармините :x

                    Коментар


                    • #11
                      Опа...((( Ясно. Сума тъпотии на които съм се чудил, си дойдоха на мястото.
                      Ей, това алчността хем че е гнусна, ми е и навсякъде...(((

                      Коментар


                      • #12
                        ...

                        ...елате в "зоопарка" да видите другите животни: http://www.offroad-bulgaria.com/view...hp?p=1858#1858 --> вход с покани, само за членове !!!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X