Ти нямаш ли CD към GPS-a? Това дето го дърпаш от гармин е само обновяване(Update), а не целият пакет. За картата виж си пощата.
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Работа с Garmin 60 CSx
Свий
X
-
Първоначално публикуван от sabinТи нямаш ли CD към GPS-a? Това дето го дърпаш от гармин е само обновяване(Update), а не целият пакет.
http://downloads.garmin.com/MapSource_6113.exe (20.65 МВ)Ние не сме неутрални!
Коментар
-
Ами защо не ще да се инсталира Да не би да иска и нещо друго Направи ми впечатление като го деинсталирах че инсталиран е към 160 МБ.
Съобщението е:
Previous MapSource installation not found!
Setup will terminate.
Имам диск Събине, но исках да си кача по-нова версия. Утре ще го взема от вкъщи и пак ще пробвам.
Коментар
-
Първоначално публикуван от ДесиславСъобщението е:
Previous MapSource installation not found!
Setup will terminate.
То си пишело, ама кой да чете:
"Notes:
WARNING: This software will not work unless you already own a MapSource product. "Ние не сме неутрални!
Коментар
-
1. инсталираш тва, което идва с GPS-a
Ти нямаш ли CD към GPS-a? Това дето го дърпаш от гармин е само обновяване(Update), а не целият пакет
Коментар
-
Първоначално публикуван от Десислав
А как мога да махна изолинийте, Тундрите, горите и разни други подобни излищни за мен неща
можеш да си дръпнеш BG Road map-а, в който липсват изброените по-горе неща
Коментар
-
Първоначално публикуван от ДесиславИма ли го някъде да си го дръпня това CDНие не сме неутрални!
Коментар
-
Следващ въпрос:
В списъка на картире на приемника има n на брой карти с еднакви имена /Topographic Map, region, Aug 2006/. В тях само изолинии ли има или и друга инфомация, че ги изключвам да не ми претрупват екрана? А като са изключени олеква ли му на процесора?
Коментар
-
Първоначално публикуван от ДесиславСледващ въпрос:
В списъка на картире на приемника има n на брой карти с еднакви имена /Topographic Map, region, Aug 2006/. В тях само изолинии ли има или и друга инфомация, че ги изключвам да не ми претрупват екрана? А като са изключени олеква ли му на процесора?
При положение, че, доколкото разбрах, на тебе не ти трябват изобщо, най-чистия вариант е да ги махнеш изобщо. Така и памет няма да ти заемат, а би трябвало и приемникът да работи по-бързо като не трябва да ги изобразява и тях.Ние не сме неутрални!
Коментар
-
Първоначално публикуван от ДесиславАми защо не ще да се инсталира Да не би да иска и нещо друго Направи ми впечатление като го деинсталирах че инсталиран е към 160 МБ.
Съобщението е:
Previous MapSource installation not found!
Setup will terminate.
Имам диск Събине, но исках да си кача по-нова версия. Утре ще го взема от вкъщи и пак ще пробвам.offroad фен
1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
TOYOTA Hilux 3.0 D-4D
Коментар
-
Добре. Получи се, но като му дам да сваля от приемника сваля точките които съм слагал /например ОМВ/ а трака пак не го сваля. Отварям файловете които ги пише /на картата на мини СД-то/, редактирам и ти ги пращам Събине. А къде и как да напиша за какво става тоя път и с каква трудност е?
Като ти пращам Събине тия .gpx фаилове в тях няма тия почки които съм слагал как да ти изпратя и тях?
Най-вероятно ви изглеждат много тъпи подобни въпроси, но не ми е ясно какво да правя, а няма кой друг да ми ги разясни Зора ще е един път да се науча. По-добре да питам отколко да "омажа" нещата или пък да пипа някой който си мисли че разбира.
Коментар
-
Защото Събин ми е казал че не трябва да им давам Save, че много се разреждали точките и като му дам да чете от приемника не излизат на Мапсорса, как да ги редактирам като не се показват Точките се четат, траковете не. И вече си мисля че е заради това че не им давам "Запис" По между другото в листа на траковете на приемника имам 17 трака с имена Track 001 do Track 017 /това са траковете от Бузлуджа до Емине/, a като му дам да чете ми изкарва 36 трака като последния се повтаря 33 пъти и се вижда на монитора че маршрута /Бузлуджа до Емине/ е само половината, а на приемника се вижда цялия.
Коментар
-
Първоначално публикуван от ДесиславЗащото Събин ми е казал че не трябва да им давам Save, че много се разреждали точките и като му дам да чете от приемника не излизат на Мапсорса, как да ги редактирам като не се показват Точките се четат, траковете не. И вече си мисля че е заради това че не им давам "Запис" .
Първоначално публикуван от ДесиславПо между другото в листа на траковете на приемника имам 17 трака с имена Track 001 do Track 017 /това са траковете от Бузлуджа до Емине/, a като му дам да чете ми изкарва 36 трака като последния се повтаря 33 пъти и се вижда на монитора че маршрута /Бузлуджа до Емине/ е само половината, а на приемника се вижда цялияНие не сме неутрални!
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар