Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Работа с Garmin 60 CSx

    Първоначално публикуван от Краси team-atvracing Преглед на мнение
    След като кача трак в ACTIVE LOG на ГПСа по който искам да карам,ми излиза в цвета на новата следа която ще остава от горе.
    По този начин ще се бъркам на всяко кръстовище от къде съм дошъл.


    Някой знае ли как да избегна това?
    Промени цвета на трака. В Мапсорс селектираш трака и после или Edit -> Track properties -> Color или десен бутон върху трака и после Track properties -> Color

    Избираш цвят , който е различен от този на новата следа, която оставяш.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Re: Работа с Garmin 60 CSx

      Но когато е в активен лог винаги е в същия цвят като следата

      Коментар


      • Re: Работа с Garmin 60 CSx

        Първоначално публикуван от Краси team-atvracing Преглед на мнение
        Но когато е в активен лог винаги е в същия цвят като следата
        Чакай, че нещо май не ми е ясна ситуацията. Имаш предварително подготвен трак на компютъра, пращаш го в ГПС-а и там той се показва с цвета, с който е и тракът, който записваш при движение?

        При такава ситуация не би трябвало да има проблем да промениш цвета, с който се показва предварително записания трак.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Re: Работа с Garmin 60 CSx

          Пращам трака /в ACTIVE LOG 2700точки/ в/у ГПСа,заради това че е в ACTIVE LOG той не се вижда при сейфнатите тракове а се зарежда директно в паметта на ГПСа,като цвета му е какъвто е цвета и на новата следа,и точно това ме "мъчи"


          Ако сменя името на трака от ACTIVE LOG в StaraPlanina например за да запазя всичките 2700точки и го изпратя в/у ГПСа той вече се вижда при сейфнатите тракове /и мога да му сменя цвета/ но тогава в/у картата се виждат само първите 500точки от трака.
          А трака е сложен и дълъг и 500точки ми се струват малко.

          За това предпочитам да го карам в ACTIVE LOG с 2700т за да има по голяма точност и тогава идва момента че цвета на следата е същия.

          Дали сега въпроса ми е по ясен

          Коментар


          • Re: Работа с Garmin 60 CSx

            Разцепваш трака на 6 парчета по 500точки максимум и ги кръщаваш с друго има за да не се качва в активният трак.

            Коментар


            • Re: Работа с Garmin 60 CSx

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              Разцепваш трака на 6 парчета по 500точки максимум и ги кръщаваш с друго има за да не се качва в активният трак.

              Така както го беше направил на Бузлуджа-Емине.

              Коментар


              • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Разцепваш трака на 6 парчета по 500точки максимум и ги кръщаваш с друго име за да не се качва в активният трак.
                Ееее верно Ама кой да се сети да раздели трака , така можеш и сам да си оцветиш началото и края на трака в различен цвят

                Коментар


                • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                  ako си вземеш GARMIN60CSx например от щатите тука дали ще има проблем с работата му по-принцип си мисля 4е не би трябвало да има проблем ама да попитам
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                    ako си вземеш GARMIN60CSx например от щатите тука дали ще има проблем с работата му по-принцип си мисля 4е не би трябвало да има проблем ама да попитам
                    Принципно не, но няма да имаш базова карта на Европа. Това означава че като отдалечиш зум-а с цел да виждаш по голяма част от България (примерно) за да намериш нещо, в един момент всичко ще изчезне и няма да може да се ориентираш. Това е така, защото в момента в който моята (или друга) карта е зумирана толкова далече че няма какво да покаже повече от базовата, тя се изключва и виждаш само базовата, която ти няма да я имаш и нищо няма да виждаш.

                    Четохнякъде че Гармин щели да намаляват цените за Европа, но не разчитай да стане скоро. Ако все пак ги понамалят малко няма да има никакъв смисъл да се купува от САЩ.

                    Коментар


                    • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                      ами не знам как ще ги намалят до 300$ това е да паднат два пъти и малко от цената но това няма зна4ение аз утре и без това съм при теб за нов стига да излезнат от митница както ми каза
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                        Добре ако все пак си донесеш от USA приемник няма ли начин тук да си купиш и да си качиш базовата карта???
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                          Да въпросът е може ли ако да си закупя ГПС от Щатите да се вкарат картите на България или това е невъзможно ?

                          Коментар


                          • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                            Първоначално публикуван от peppy76 Преглед на мнение
                            Добре ако все пак си донесеш от USA приемник няма ли начин тук да си купиш и да си качиш базовата карта???

                            Не.

                            Коментар


                            • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                              Първоначално публикуван от Силвестър Бутански Преглед на мнение
                              Да въпросът е може ли ако да си закупя ГПС от Щатите да се вкарат картите на България или това е невъзможно ?
                              Няма проблем да се вкарат картите на България.

                              Коментар


                              • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                                гледам в сайта на геотрейд че цените са паднали с 100 лева и сега 60CSx-а е 900 лева преди беше 1000 а 60CS е станал на 800

                                хм на какво ли се дължи дали не са орязали нещо или просто цените падат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X