Изпрати ми трака със описание че това е черен път на 5-10 метра от асфалта и ще изместя асфалта на 5-10м от черният път.
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Работа с Garmin 60 CSx
Свий
X
-
Първоначално публикуван от ДесиславСега пък се сблъсках със следното нещо:
С Мапсорс-а правя маршрут например София-Панагюрище. Начертава си го той маршрута, но като го изпратя на приемника той го показва по въздуха а не по пътя който е избрал Мапсорс-а
Освен това, той си рутира в зависимост от своите настройки. Така че изобщо не е задължително да те прекара по тези пътища, които е избрал Мапсорс ...Ние не сме неутрални!
Коментар
-
Да разбирам ли, че мога да правя маршрути само от точката където се намирам до някъде си, а немога да правя например от София до В. Търново, а аз да се намирам в Пазарджик
С приемника съм се опитвал, но никога не съм успявал . Може би нещо ми убягва
Коментар
-
Не мисля че е това проблема . Не съм 100% сигурен , но си мисля че съм правил маршрут когато приемника не лови сателити , но ако си в София напр. а правиш маршрут Варна - Бургас той ти прави СФ-ВН-БУР , не съм успял да го настроя да не е така . А маршрут , правен на ПС и при мен го качва на гпс като линия , т.е навигация офроуд
Коментар
-
Първоначално публикуван от ДесиславДа разбирам ли, че мога да правя маршрути само от точката където се намирам до някъде си, а немога да правя например от София до В. Търново, а аз да се намирам в Пазарджик
С приемника съм се опитвал, но никога не съм успявал . Може би нещо ми убягва
Като си го направиш, маршрутът се записва при другите и после можеш да си го използваш.
Това, което ти писах е, че причината маршрутът да се показва по права линия, а не по пътища, може да е в това, че:
- в момента, в който констатираш това, ГПС-ът може да не е захванал спътниците и да не е определил местоположението;
- в ГПС-а настройката на Routing -> Guidance method може да ти е Off-road, а не Follow road. И в такъв случай ще те рутира директно от точка до точка по права линия. Независимо от това, че в Мапсорса си го гледал, че минава по пътища.
Освен това, според наръчника, ако даден маршрут има над 50 waypoints той не може да се навигира с опцията Follow road. Т.е. излиза, че и в такъв случай в ГПС-а маршрутът ще е по-права линия от точка до точка, а не по пътищата. Изходът при това положение ще е по-големите маршрути да се разделят на части, които не надхвърлят ограничението от 50 точки.
Първоначално публикуван от ивайлоНе мисля че е това проблема . Не съм 100% сигурен , но си мисля че съм правил маршрут когато приемника не лови сателити , но ако си в София напр. а правиш маршрут Варна - Бургас той ти прави СФ-ВН-БУР , не съм успял да го настроя да не е така . А маршрут , правен на ПС и при мен го качва на гпс като линия , т.е навигация офроудНие не сме неутрални!
Коментар
-
Приемника получава от мапсорс само точките които си цъкнал а маршрута се изчисява пак, затова може и да е различен в зависимост от настройките ти. Ако на ГПС-а ти е настроено рутирането да е Offroad това означава че ще дърпа прави линии между точките ти.
Коментар
-
имам проблем
искам да сваля едни .gpx файлове от GPS-а на компютъра, обаче нещо не мога да се оправя. не съм го правил от лятото и е изветряло
през MapSource-то ли или във windows exploDer-а да търся GPS-а като removable disk. мисля, че при въран, но изключен ГПС се виждаше в My Computer като поредно устройство, ама не помня много точно
Коментар
-
Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнениеMenu>Menu>setup>interface>[USB Mass Storage]
и ти се появява като дисково у-во в windows
Коментар
-
Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнениеИма нова версия на софтуера на 60Csx - v.3.10
Коментар
-
Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнениеБлагодаря, но по-добре кажи какво и е новото, с какво се различава от предишната.
http://www.garmin.com/support/downlo...ls.jsp?id=1245Ние не сме неутрални!
Коментар
-
Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
Че зимах че го и инсталирах: sad:
Прав ли съм или нещо бъркам
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар