Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin GPS 60 за ендуро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin GPS 60 за ендуро?

    Привет, попадна ми неупотребяван Garmin GPS 60, за съжаление без добавката C(S)x. Интресува ме може ли да го ползвам за офроуд навигиране с мотор, при положение че не мога да качвам карти на него. Дали мога да прехвърлям само тракове през Map Source и има ли откъде да се намерят тракове на пътеки около София например?
    Или изобщо да не се занимавам с него и да търся друг, а този да си стои в шкафа?
    Имам и PDA с GPS но нещо ми се струва финно за стоене на кормилото, или ако някой има опит с някакви защитени кутийки със стойка.

  • #2
    До: Garmin GPS 60 за ендуро?

    Щях да вземам точно такъв.Приятел който разбира каза че ще губи сигнала в по гъста гора.
    Знай че стърчащата антена се чупи много лесно.И дисплея не съществува като резервна част.
    ........................
    Иван Маринов
    CRF 250 X
    Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

    Коментар


    • #3
      До: Garmin GPS 60 за ендуро?

      Първоначално публикуван от bigimot Преглед на мнение
      Привет, попадна ми неупотребяван Garmin GPS 60, за съжаление без добавката C(S)x. Интресува ме може ли да го ползвам за офроуд навигиране с мотор, при положение че не мога да качвам карти на него. Дали мога да прехвърлям само тракове през Map Source и има ли откъде да се намерят тракове на пътеки около София например?
      Или изобщо да не се занимавам с него и да търся друг, а този да си стои в шкафа?
      Имам и PDA с GPS но нещо ми се струва финно за стоене на кормилото, или ако някой има опит с някакви защитени кутийки със стойка.
      Колега, този вид гармин върви без карти на него, както си забелязал (и не могат и да се качват карти, а само тракове). и аз имам такъв модел. не е чак за изхвърляне. ако ти се дават пари - вземи си един от по-добрите модели на гармин, но все пак имай предвид, че ГПС-сите се случва да се счупят като се ходи по горите и може да се ядосваш много, ако стане нещо с някой по-скъп модел

      пращам ти линк за няколко трака около софия, който съм намерил от едни момчета. дано да ти е полезен.

      .....................................
      Последно редактирано от Pacific; 09-11-09, 22:40. Причина: линк към външен сайт

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X