Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GSM+GPS?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GSM+GPS?

    Здравейте.Незнам дали има такава тема,но не успях да намера.Въпроса ми е какво мислите за gsm-ите с GPS?Възнамерявам да си закупя Nokia Navigator.Има подробни карти на европа,обновяване и т.н.Ако някой ползва GSM с GPS да каже как е и дали няма да сбъркам с покупката на Nokia Navigator.Благодаря
    Последно редактирано от Kokomunga; 02-06-09, 19:13.
    Offroad + Enduro + Company + Barbecue + Beer + Camp + Chicks in tent = Life is life...

  • #2
    До: GSM+GPS?

    предпочитам външен: по-бърз, икономичен и чувствителен.

    Иначе и в навигатор (първия модел) гармин работи добре,стига да си намериш добра карта.

    Коментар


    • #3
      До: GSM+GPS?

      Благодаря за мнението Мен ми трябва нещо мъничко за мотора.На кормилото съм му намерил място,просто ме е страх да сложа нещо от рода на:"touch screen" и т.н. А GPS си трябва...Поне за компас като мен .Иначе за навигатора съм намерил Offroad карта на България.Даже селектира маршрути по трудност.Ще се разхода до някой магазин да вида как е,че по форумите пише,че давал някакви проблеми.
      Offroad + Enduro + Company + Barbecue + Beer + Camp + Chicks in tent = Life is life...

      Коментар


      • #4
        До: GSM+GPS?

        Първоначално публикуван от Kokomunga Преглед на мнение
        Благодаря за мнението Мен ми трябва нещо мъничко за мотора.На кормилото съм му намерил място,просто ме е страх да сложа нещо от рода на:"touch screen" и т.н. А GPS си трябва...Поне за компас като мен .Иначе за навигатора съм намерил Offroad карта на България.Даже селектира маршрути по трудност.Ще се разхода до някой магазин да вида как е,че по форумите пише,че давал някакви проблеми.
        Не мисля, че телефон на кормилото на мотор е удачен вариант и ще изкара дълго. По-добре разгледай туристическите GPS-и като Etrex и Map60. Или направо Zumo - специално направени за мотор.
        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
        Seat Leon 2007 1.9 TDI

        Коментар


        • #5
          До: GSM+GPS?

          Първоначално публикуван от Kokomunga Преглед на мнение
          Здравейте.Незнам дали има такава тема,но не успях да намера.Въпроса ми е какво мислите за gsm-ите с GPS?Възнамерявам да си закупя Nokia Navigator.Има подробни карти на европа,обновяване и т.н.Ако някой ползва GSM с GPS да каже как е и дали няма да сбъркам с покупката на Nokia Navigator.Благодаря
          Може да му се качи Garmin Mobile XT-Symbian S60 с карта на Гармин.

          Коментар


          • #6
            До: GSM+GPS?

            Ако твърдо си решил да е телефон с GPS, по-добре се ориентирай към Windows Mobile базираните устройства с вграден приемник, като HTC. На тях можеш да качваш каквато искаш навигация,кеф ти iGO, Garmin,TomTom. Но ако бях на твое място, специално за мотор, бих си купил един малък и евтин Garmin ( Nuvi 200 примерно), мисля че на сайта с аксесоарите има стойки за мотор, пък ако не ти се дават повече пари, все ще намериш начин да го закрепиш на кормилото. Garmin имат и специални навита за мотоциклети, но цените им са от 650лв нагоре. http://www.garmin.bg/?s=4&c=4&g=11

            Коментар


            • #7
              До: GSM+GPS?

              А какво ще кажете за Sony Ericsson c510?До сега<от 2002г>работих само с Nokia и нещо все бавни ми изглеждаха.На сонито може ли да се качи някаква навигация?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X