Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на GPS! Garmin 60CSx? Струва ли си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за покупка на GPS! Garmin 60CSx? Струва ли си?

    Момчета, след много гледане, вайкане и чудене реших следното: ще си взема GPS! За мен е адски недопустимо модерния човек, които живее в 21 век да няма подобен уред в джоба си!

    Та спрял съм се на Garmin 60CSx, защото май е топ-модел! Държа GPS-а да е Garmin, защото знам че те са най!

    Знанията ми се базират на това, може би как да го включа, така че ако можете, хелпвайте! Вие сте моето спасение, мерси!

  • #2
    Пичове, помагайте, защото иначе трябва да цикля на място и да зема да направя грешна покупка! Пък след това трябва да си я бия в главата!

    Коментар


    • #3
      Прочети тази статийка на ТУНО може да ти е от полза https://htftp.offroad-bulgaria.com/t...CSx_detail.htm

      Коментар


      • #4
        Пич,това е твоя ГПС!!!
        Само прецени дали да не вземеш 60Сх ,вградения компас и алтиметъра аз не ги ползвам а разликата май е над 60 долара!
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #5
          На Тоуно статията е страхотна!
          Браво.

          Значи да разбирам само Garmin, без Magellan, без Alan! Мерси!

          Коментар


          • #6
            Re: Съвет за покупка на GPS! Garmin 60CSx? Струва ли си?

            Първоначално публикуван от Петър Манолев
            Та спрял съм се на Garmin 60CSx, защото май е топ-модел! Държа GPS-а да е Garmin, защото знам че те са най!
            Май Туоно беше казал нещо от рода на "и с ГПС за 200 лв ще знаеш къде се намираш, но с този го ще правиш с удоволствие" ... И е прав, да ти кажа

            Удобно е това ГПС-че. Стига да не са ти проблем парите, не виждам причина да не си го вземеш. Ама си го вземи и с офроуд картата на Събин, та да ти върши повече работа.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              Нека вземем GPS-а пък по-нататък ще я мислим след това! Жалко че в момента съм в "замразен" период на каране, но се надявам след време пак да съм онлайн! Но този път с някое АТВ!

              Коментар


              • #8
                Мислите ли, че е удачен варянт да ми го докарат с куриер? Или трябва да ходя до София

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Петър Манолев
                  Мислите ли, че е удачен варянт да ми го докарат с куриер? Или трябва да ходя до София
                  Maй е по-сигурно да си отидеш до София...
                  Иначе може да помолиш да го включат преди да ти го изпратят, та да видиш после трака как е дошъл до тебе

                  Коментар


                  • #10
                    Пловдив? Там няма ли дилъри на ГеоТрейд?

                    Коментар


                    • #11
                      Eто тук е отговора на въпроса ти:
                      http://www.geotrade.bg/dealers.php

                      имат даже няколко в Пловдив, а имат и в Казанлък (не знам кое ти е по-близо).

                      Коментар


                      • #12
                        Сърдечно благодаря!

                        Коментар


                        • #13
                          Магазин "Колмик" (Colmic) - Пловдив

                          Веселин Куюмджиев

                          гр. Пловдив
                          ул. "Иларион Макариополски" 25А
                          намира се на гърба на Каменица

                          тел.: 032 605 890
                          факс: 032 607 499
                          мобилен: 0888 520 590

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X