Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гармин от ebay

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гармин от ebay

    Здравейте! Имам Гармин Нуви с Бг карта, но не ми е удобен в планината. Мисля да си взема употребяван (с всичките рискове) от ebay eTrex Vista H, eTrex Summit® HC или eTrex Vista® HCx.От трите само Виста НСх има СД карта. Означава ли, че само на него ще мога да си кача картата на БГ? И въобще възможно ли е?

  • #2
    До: Гармин от ebay

    Всеки Гармински ГПС с потдръжка на карти и достатъчна памет (това може да се прожери на сайта им), може да се качи карта, остава да се договориш със Сабин как да я придобиеш и Готово.

    Коментар


    • #3
      До: Гармин от ebay

      Първоначално публикуван от bateto77 Преглед на мнение
      Здравейте! Имам Гармин Нуви с Бг карта, но не ми е удобен в планината. Мисля да си взема употребяван (с всичките рискове) от ebay eTrex Vista H, eTrex Summit® HC или eTrex Vista® HCx.От трите само Виста НСх има СД карта. Означава ли, че само на него ще мога да си кача картата на БГ? И въобще възможно ли е?
      Да само последния ще ти свърши работа.

      Коментар


      • #4
        До: Гармин от ebay

        Ами аз съм си купил карта от Геотрейд (за Нувито) и просто искам да си я кача и на евентуално новия ми ръчен GPS.Просто само на едната Виста има и СД карта, и за това ми беше колебанието.Благодаря!

        Коментар


        • #5
          До: Гармин от ebay

          Взел съм си Гармин 205 от ebay и работи добре. Ако имам поблем с него в гаранционен срок дали мога да се обърна към Гармин - България за сервиз?

          Коментар


          • #6
            До: Гармин от ebay

            Можеш ама само срещу заплащане. Гармин имат една политика такава че гаранцията за апарата важи само за страната от която е купен освен това трябва и да имаш фактура за да ти я признаят при евентуален фал. Така че единственото решение при нужда от ремонт или я прщаш обратно до търговеца от който е купена или директно до официален сервиз в съответната страна от който е купена навигацията или ти остава да си платиш в сервиза на Геотрейд в България.
            Ето какво казват Гармин относно това:
            International Purchases: A separate warranty may be provided by international distributors for devices purchased outside the United States depending on the country. If applicable, this warranty is provided by the local in-country distributor and this distributor provides local service for your device. Distributor warranties are only valid in the area of intended distribution. Devices purchased in the United States or Canada must be returned to the Garmin service center in the United Kingdom, the United States, Canada, or Taiwan for service.
            Ето малко повече инфо относно политиката на Гармин относно гаранцията.
            http://www8.garmin.com/support/warranty.html#non-avn

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X