Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойка 60csx за АТВ и МОТОР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стойка 60csx за АТВ и МОТОР

    Предполагам темата ще е полезна за много хора, рових се доста но не успях да намеря такава тема . Нека които си е купил или направил такава да качи по една снимка и да изкоментира отзиви, (как, от къде, колко надеждна и т.н.). Благодаря предварително на всички.
    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  • #2
    До: Стоика 60csx за АТВ и МОТОР

    Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
    Предполагам темата ще е полезна за много хора, рових се доста но не успях да намеря такава тема ...
    Поразрови още. Абсолютно сигурен съм, че преди около година (или повече) един колега настойчиво питаше за същото. Сигурно е намерил решение. Нямам време да търся, но ако се сетя нещо, ще дам тук линка.

    Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #3
      До: Стоика 60csx за АТВ и МОТОР

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=58197

      Коментар


      • #4
        До: Стойка 60csx за АТВ и МОТОР

        Мдаааа и тази тема съм я гледал, и понеже не открих какво и от къде да си купя, неволята ме настигна. Вече съм със стоика за 60-тката, сам си я направих от алумин , стана прилична и най важното здрава . Скоро ще приложа и снимчици .
        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          До: Стойка 60csx за АТВ и МОТОР

          Що си се мъчил? Има пластмасови стойки. Леглото е едно и също, а в зависимост от основата стават за кола и мотор /атв/.
          http://www.garmin.bg/?s=8
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X