Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно eTrex Legend® HCx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Относно eTrex Legend® HCx

    Колеги,имам следните въпроси към вас.Гореспоменатият модел може ли да работи с последната карта на БГ-4.7?В сайта на геотрейд пише,че може да работи само с картата на бг черноморие.Нужен ми е гпс с навигация завой по завой,затова ви питам.Друго,което не ми е ясно-стойката за велосипед става ли за мотоциклет?Предварително благодаря на отзовалите се.
    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

  • #2
    До: Относно eTrex Legend® HCx

    Можеш да добавяш карти, единствено ако си купиш и допълнителна карта памет, което не мисля че е проблем. Устройството поддържа 4.7 така че няма проблеми, има си навигацията завой по завой така че няма проблеми!

    Коментар


    • #3
      До: Относно eTrex Legend® HCx

      Аз имам eTrex Legend C и позлвам OFRM 4.70. Не поддържа карти в NT формат. Предполагам че и при Legend HCx положението е същото. Ако е така ти трябва карта без "geotrade" в името.
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • #4
        До: Относно eTrex Legend® HCx

        Аз имам eTrex Legend C и позлвам OFRM 4.70. Не поддържа карти в NT формат. Предполагам че и при Legend HCx положението е същото. Ако е така ти трябва карта без "geotrade" в името.
        Legend HCx, Vista Hcx поддържат NT формата :
        https://buy.garmin.com/shop/shop.do?...ID=8701#mapTab
        Колеги,имам следните въпроси към вас.Гореспоменатият модел може ли да работи с последната карта на БГ-4.7?В сайта на геотрейд пише,че може да работи само с картата на бг черноморие.Нужен ми е гпс с навигация завой по завой,затова ви питам.Друго,което не ми е ясно-стойката за велосипед става ли за мотоциклет?Предварително благодаря на отзовалите се.
        И на двата въпроса ДА! Всякакви карти може да слагаш на този модел
        Последно редактирано от asterix85; 08-02-09, 18:19.

        Коментар


        • #5
          До: Относно eTrex Legend® HCx

          Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
          Нужен ми е гпс с навигация завой по завой,затова ви питам.Друго,което не ми е ясно-стойката за велосипед става ли за мотоциклет?
          Навигацията завой по завой е само със звукови сигнали (без глас) и стрелки на дисплея.
          Стойката за велосипед става за закрепване на тръба до 25 мм. Сам можеш да прецениш дали ти върши работа.
          Само с мързел не става, трябва и акъл...

          Коментар


          • #6
            До: Относно eTrex Legend® HCx

            Колеги,благодаря много за изчерпателите отговори.Ще имам предвид всички мнения.И както съвети за най-практичен гпс за ендуро,съотношение цена-качества.
            Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

            Коментар


            • #7
              До: Относно eTrex Legend® HCx

              Със стойката за велосипед внимателно. Не е смятана за големи натоварвания.
              Ако желаеш, може да си направиш нещо от метал, отзад на самия апарат има дупка с резба, в която можеш да завинтиш някакъв крепежен елемент. Все пак, дори и така, няма да издържи претъркулване с мотор, ако е на неподходящо място. Добре ще е да го сложиш някъде, където някакъв друг елемент от мотора ще го предпази.
              По отношение на цена-качества - Етрексите засега водят в доста отношения. Имат си и неудобства, но това си е отразено в цената. Скоро дочух, че май са спрени от производство ... Не съм сигурен, не съм проверявал.
              Въпроси? Питай!
              Със здраве да си го ползваш!

              Коментар


              • #8
                До: Относно eTrex Legend® HCx

                Аз карам байк в планина, и тази стойка поне за мен върши чудесна работа. Само че винаги се налага от настройки да пускам осветление на дисплея на постоянно светение иначе не се вижда добре картата.

                Коментар


                • #9
                  До: Относно eTrex Legend® HCx

                  Осветлението се командва и от бутона за захранването.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Относно eTrex Legend® HCx

                    От бутона се командва само ниво на осветлението.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Относно eTrex Legend® HCx

                      Ако намериш начин да го захраниш през USB-то, ще свети постоянно.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Относно eTrex Legend® HCx

                        В колелото?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Относно eTrex Legend® HCx

                          Оффар пита за моторетка.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Относно eTrex Legend® HCx

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Ако намериш начин да го захраниш през USB-то, ще свети постоянно.
                            Има си настройка и за постоянно светене, когато е на батерия - Основно меню->Setup->Display->Backlight Timeout - избираме Stays On.
                            После от бутона се пуска колкото сила ти трябва и си остава така.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X