Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сърф 3 срещу старите:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сърф 3 срещу старите:)

    Направих си един интересен експеримент - миналата година обиколих из Стара Планина по река Елешница с ГПС ето трака (или траковете) тук точка там точка и мнооого дупки, тази година (възможно е да са подобрили нещо - нови спътници, по-висока мощност - не знам?) почти същият маршрут (не съм ходил крачка в крачка) със Сърф3 ГПС и ето резултата имайте в предвид че това е Първият ми трак (изтрил съм ненужното) който започва в 10 часа сутринта и завършва в 20 часа БЕЗ ПРЕКЪСВАНЕ (колата беше и на авто мивка! през това време).
    П.С. GPS-а беше през цялото време на таблото на колата под стъклото.

  • #2
    Саше,

    Защо не качиш двата трака (ланския и от таз-неделната разходка) като *.jpg за да ги видят и хората без gps-и.

    Коментар


    • #3
      абе сърф3 направо не е за вярване колко е по як от сирф2. Между другото моят добар стар Lowrance H2O с някакъв си техен 16 канален чипсет прави не по лоши тракове от сърф3!. Вярно случваше се да загуби връзка в много гъстите гори и по бавно заключваше сателитите, но това е гпс от преди 3 години все пак! Кофтито е че за него чак сега се появиха някакви варианти за правене на карти, иначе си има всичко и е 2 пъти по евтин от гармините!

      Коментар


      • #4
        BTW безплатен обяд няма. Сърф 3 ГПС-ите харчат повече ток.

        Ето едно много хубаво сравнение межди 60CS и 60CSx:
        http://patrick-roeder.de/reviews/gar...smap_60CSx.htm

        Там пише че 60CSx-a харчи с 30% повече ток.

        Коментар


        • #5
          Там пише че 60CSx-a харчи с 30% повече ток
          възможно е и над 30 % повече да е защото с жоро като карахме и неговия 60сх и моя 60с бяха едновременно включени а на неговия тока свърши още на половината поход а аз даже и като се върнахме имах още много ток
          макар че може би е и заради батериите аз ползвам акумулаторни а той алкални

          Коментар


          • #6
            Яро ето и картинки:
            Сърф3




            Старият ГПС, всяко прекъсване е отделен трак

            Коментар


            • #7
              Мда. Както се казва по филмите - Sirf 3 kicks ass...

              Коментар


              • #8
                BTW ако издържливостта на батерията е важно качество, винаги може да пуснете ГПС-а в режим на икономия и ще издържи много повече...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X