Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Garmin 60CS-CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Garmin 60CS-CSx

    Здравейте,
    Вчера ми казаха че на посочените от мен GPS-и имало функция която да запаметява траковете директно на картата(да допълва картата) а не като отделни файлове.Има ли някой представа дали наистина има такава функция че в книжката нищо не пише по въпроса.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    До: Въпрос за Garmin 60CS-CSx

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Здравейте,
    Вчера ми казаха че на посочените от мен GPS-и имало функция която да запаметява траковете директно на картата(да допълва картата) а не като отделни файлове.Има ли някой представа дали наистина има такава функция че в книжката нищо не пише по въпроса.
    Има такава функция и е суперудобна, защото траковете ти се запазват дори и в случай, че паметта на GPS-а се запълни и той започне да пише върху началото на трака (Active log).

    На страница Tracks избираш опция Setup -> Data card setup и слагаш една чавка на Log track to data card

    Настройката е описана в раздел Using tracks на стр. 27 от наръчника

    П.П. При активиране на тази опции траковете се записват във формат GPX като името на файла отговаря на датата, на която е записан. Така записаните тракове НЕ можеш да използваш директно в GPS-а. Можеш да си ги дръпнеш на компа като включиш ГПС-а в режим USB mass storage.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за Garmin 60CS-CSx

      Дали Благо не пита може ли траковете да влизат директно в картата(не носителя), т.е. да сам да си подобряваш картата.
      Аз не съм чувал за такава опция. Може да се прави на компютъра, но директно на ГПС-а, не знам.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X